Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar Saygılar T.T Ailem
Bir adet şarjörlü tabancaya sahipsiniz , 2. almaya karar verdiniz tercihiniz ne olur şimdiden teşekkürler.
http://strawpoll.me/689724

Alıntı

2. de şarjörlü , 3. de şarşörlü .. Olurdu

Saygılar

Alıntı

Şu anda 3.yü edinmek için satın alma belgesini bekliyorum ve bir naylon olacak.Toplu kısaca şu anda tercihlerim arasında yok.

Alıntı

Bir adet şarjörlü tabancam varsa, önce ona ikinci ve üçüncü şarjörü alırım, sonra diğer tabancayı düşünürüm. Smile

Alıntı

Sayın baris , yedek şarjörlerde var.Dolduracak mermi yokSmile))

Alıntı

Ülkemizde tersi geçerli de olsa, ecnebiler "tek silaha sahip adama dikkat et, büyük olasılıkla nasıl kullanılacağını iyi biliyordur" derler...

Silah sahibi olmanın kolay olduğu ülkeler için çok güzel söz, bizde de bence tek silah sahibi iseniz ilk olarak onu hakkını vererek kullanmayı öğrenmek lazım, sayı artırmadan çok daha önemli bir husu eğitim...

Saygılarımla.

Alıntı

Bir yarı otomatiğim vardı, adı Sarsılmaz Kamaşullah'tı. Taşıma amaçlı olarak aldığım ikinci tabancam yine bir yarı otomatik olan HK P30 oldu. Kamaşullah yuvadan uçtuktan bir-iki yıl sonra biraz mecburiyet, biraz hevesle üçüncü yarı otomatiğim olan Luger P08'i edindim.

Bu durum yarı otomatik sevdamdan kaynaklanmadı. Zaman içerisinde değişen ruhsat şartları, maddi koşullar ve karşıma çıkan fırsatlar envanterimin bu şekilde teşekkül etmesine sebep oldu.
İlk tercihim de toplu olabilirdi, ikincisi de, üçüncüsü de... Veyahut, belki de dördüncü tabancam da bir yarı otomatik olacaktır, kim bilir...

Alıntı

(11-11-2013, 11:50 PM)baris demiş ki: Ülkemizde tersi geçerli de olsa, ecnebiler "tek silaha sahip adama dikkat et, büyük olasılıkla nasıl kullanılacağını iyi biliyordur" derler...

Silah sahibi olmanın kolay olduğu ülkeler için çok güzel söz, bizde de bence tek silah sahibi iseniz ilk olarak onu hakkını vererek kullanmayı öğrenmek lazım, sayı artırmadan çok daha önemli bir husu eğitim...

Saygılarımla.

Ecnebiler güzel söz söylemiş.Lakin bizim imkanlamızda onlar gibi olsa bir tane istediğimiz silahı alır ve hakkını adam gibi verirdik.Ne yazıkki MKE de olan ve o andaki imkana göre alınan bir silah sonra beğenilmeyebiliyor.Bu durumda imkan düzelince ve şartlar oluşunda asıl istediğinizde olmasa listenizde yer alan farklı bir silahı almak istiyoruz.Örneğin ben p226-229 almak istiyorum 2.elde fiyatlar uçuk .

Alıntı

Alıntı

Bir revolver güzel olur.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi