Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2013 TabancaTüfek Ödüllü Fotoğraf Yarışması
1. Yarışma iki ayrı başlık üzerinden gidecektir .
A.Benim tabancam/tüfeğim hayatım.
B.Doğada cep çakım veya av bıçağım.

2. Her yarışmacı iki konuya da katılabilir .İstediği kıonuya katılabilir.
3. Verilecek ödüller sebebiyle 18 yaşını doldurmuş kişiler yarışmaya katılabilir.
4. Fotoğrafların alımı başlamıştır . Son teslim tarihi 20 Aralık 2013 . Sonuçların açıklanması tarihi 31 Aralık 2013 tür. Ödülleri İstanbul içi elden teslim edilip fotoğraflanacaktır . İstanbul dışı kargo ile adreslerine gönderilip ödülleri ile birlikte fotoğraf istenecektir .
5. Aynı kişi her iki yarışmada da 1.lik kazanırsa iki 1.liğide kabul edilecektir .
6. İkinci ve üçüncülere teselli ödülleri adreslerine gönderilecektir .
7. Yarışmaya baskı kabul edilmeyecektir. Fotoğraflar, aşağıda belirtilen detaylara istinaden info@efeavticaret.com adresine mail olarak gönderilmesi gerekmektedir .
8. Fotoğraf Sayısı: Her fotoğrafçı her iki konuya da en fazla 2 ( iki ) eser ile yarışmaya katılabilecektir.
9. Yarışmaya sadece renkli fotoğraflar kabul edilecektir.
10. Fotoğraf Boyutları: Kısa kenar minimum 2000 pixel, jpg formatında, 300 dpi çözünürlükte ve en yüksek sıkıştırma kalitesinde olmalıdır.
11. Fotoğraflara verilecek isim; katılımcının rumuzu (Örneğin; muratcantona , ilksurfer)
12. Fotoğrafların kenarlarında boşluk veya paspartu kullanılmamalıdır.
13. Katılımcılar, anlatım biçimlerinde özgürdür, çekim aşamasında geleneksel ya da dijital istedikleri tekniği kullanabilirler. Fotoğraflarda kolaj yapılmamalı ,gerçekte olmayan bir unsur fotoğrafa eklenmemelidir.
14. Daha önce başka yarışmalarda derece almış (başarı, birinci, ikinci, üçüncü, mansiyon, özel ödül) fotoğrafların katılımı kesinlikle kural ihlali olarak sayılacaktır. Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu, gerekli izinlerin alındığını diğer hususlarla
birlikte kabul, beyan ve taahhüt eder.
15. Ödül kazanan katılımcılardan bu beyan ve kabulleri dışında hareket ettiği anlaşılanların elde ettikleri ödül, unvan ve her türlü kazanımları geri alınır. Yarışmaya gönderdiği fotoğraf üzerinde, yapıt kendisine ait olmadığı halde kendisininmiş gibi göstermeye ve seçici kurulu yanıltmaya yönelik her türlü müdahale ve değişikliği yapan; Ödül almış fotoğrafların katılımının kısıtlandığı bu yarışmada böyle bir fotoğraf ile ya da bu fotoğrafın ana
unsur olarak kullanıldığı yapıtlarla katılımda bulunan kişilerin yarışma dışı sayılacaktır.
16. Fotoğraflar http://www.efeavticaret.com adresinde ve efeavticaret facebook hesabı ile efeavticaret instagram hesabında yayınlanacaktır .
17. Fotoğrafın bulunduğu mailde Ad Soy ad , Doğum Tarihi , Yaşadığınız şehir ve fotoğrafın kısa bir hikayesi yazılı olması gerekmektedir . Örn; Karlı bir aralık akşamı çayımı yudumlarken çekilmiştir .
18. Farklı rumuzlar ( Nickler ) altında aynı kişi olduğu fark edilirse yarışmadan diskalifiye edilecektir .
19. Fotoğraflar Efe Av Ticaret Yönetimi tarafından nickler silinerek tarafsız bir şekilde değerlendirilecektir .
20. Forum içinde paylaşımı serbesttir . Mesajlar altında paylaşılabilir .
21. Katılımcı Sayısı 15 i geçerse bu yarışma gerçekleşecektir .

ÖDÜLLER

1. Konunun 1.si 1 koli av Fişeği yada Deri Tabanca Kılıfı
2.si ve 3.sü Tüfek Kılıfı veya Kumaş Tabanca Kılıfı
2. Konunun 1.si Smith Wesson SWMP6 veya SWMP5 Veya SWMP4 Veya SWAT ile SPEC serileri çakılardan dilediği 1 adetin sahibi olucaktır . Deri kılıfta yanında
2.si ve 3.sü Victorinox Classic SD dilediği Renkte

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
Ben de ilk okuduğumda ödülü tabanca sandım Smile
Saygılar.

Alıntı

Baslik biraz andiriyor Smile
Hadi bakalim tabanca tüfek , nişana güven sonsuz objektif nasıl acaba görelim Smile

Alıntı

(08-11-2013, 09:36 PM)ErDiNi78 demiş ki: Ben de ilk okuduğumda ödülü tabanca sandım Smile

O daha önce yapıldı. Big Grin

Alıntı

Herkes davetli mesaj sayisi limiti yok , kurallar kati olabilir ama fotografi cek hic ellemeden gonder , telefonla cekilmesin diyeki karsiliyorsa dpi i oda kabulumuz Smile

Alıntı

Sn muratcantona,

Birkac oneri: Fotograflar sadece size email ile gonderilmek yerine burada yayinlansa sanki daha cok hareket olur gibi. Hem de bu sayede bizim de gozumuz gonlumuz acilir.Smile

Bir de isim adres gibi kimlik bilgilerini de belki secim yapildiktan sonra alsaniz gene katilim daha fazla olabilir.

Alıntı

(09-11-2013, 04:17 PM)ilksurfer demiş ki: Sn muratcantona,

Birkac oneri: Fotograflar sadece size email ile gonderilmek yerine burada yayinlansa sanki daha cok hareket olur gibi. Hem de bu sayede bizim de gozumuz gonlumuz acilir.Smile

Bir de isim adres gibi kimlik bilgilerini de belki secim yapildiktan sonra alsaniz gene katilim daha fazla olabilir.

Ayrıntılı adres istemiyorum zaten yaşadığı şehir yeterli , burda da paylaşabilirler o konuda sorun yok , bana tam boyut mail atılırsa iyi olur . Tabi ki de özgürler paylaşmakta .

Alıntı

Paylasimlari burdada gormek istiyoruz Smile

Alıntı

Çoğunluğun bildiği fıkrada olduğu gibi;
Adamın biri gazetedeki iş ilanı üzerine gelmiş ve sırası gelince görüşmeye girmiş.
Iş ilanında üniversite mezunu, iyi fransızca konuşan, pazarlama konusunda tecrübeli bir yönetici arandığı yazıyormuş.
- Hoşgeldiniz, hemen başlayalım. Hangi üniversite mezunusunuz?
- Üniversite mezunu değilim.
- Öyle mi? O zaman yabancı dilinize güveniyor olmalısınız.
- Yabancı dil bilmem.
- Demek bilmiyorsunuz. O zaman tecrübenize güvenerek geldiniz.
- Pazarlama konusundan anlamam.
- O zaman niye geldiniz canım kardeşim ?
- Bu işte bana güvenmeyin. Onu demeye geldim.

[Resim: IMG_0188.jpg]

[Resim: IMG_0170.jpg]

Alıntı

Bu yarışmaya katılmak isterdim . Kuralları okudum , renkli fotoğraf isteniyor haliyle bu yarışma benim süper novaya uymuyor Smile. Katılan arkadaşlara başarılar dilerim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi