Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK SPORT COMBAT KILIF.
#41
(27-01-2017, 07:16 PM)ALO demiş ki:
(19-01-2017, 04:43 AM)SerKan1923 demiş ki: http://ibb.co/dn1Xaa

Benzeri gizli taşıma için kılıf önerilerinizi alabilirmiş iyi?

Mümkünse Türkiye'de satışı olan Ve satış linklerini paylaşabileceğiniz şekilde kılıflar olursa memnun olurum.
Teşekkürler.

Sn.SerKAN1923 

http://aloalo.imgbb.com/

Imperteks malzemeden yapılmış iç kılıf deneyebilirsiniz. Kullanışlı, yaz aylarında da kullanmama rağmen terleme yapmadı sayılır. Kılıfın köşelerinden dönen malzeme biraz sert ve silahı (gövdeyi) çizer korkusu ile iç kısmına deri diktirdim.Kılıfın silahı tutuşunu da arttırdı. Deneyin derim.Fiyatı 29-30 TL civarında hatırlıyorum. Glock 19 'a iyi oturuyor.Saygılarımla (resim yüklemeyi becerebilirim umarım)

Merhaba dostlar ,bu kılıfı nereden temin edebiliriz.Link adres berebilir misiniz?Saygılar...
 
Alıntı

#42
Google a "imperteks iç kılıf" yazınca çıkıyor. Site ismi vermeyeyim.
 
Alıntı

#43
Glock 19 Gen 4 için bende orjinal kılıf arıyorum satan yer bulamadım varmı bildiğiniz bir yer arkadaşlar?
 
Alıntı

#44
(09-02-2017, 09:22 PM)Apnea41 demiş ki: Glock 19 Gen 4 için bende orjinal kılıf arıyorum satan yer bulamadım varmı bildiğiniz bir yer arkadaşlar?

http://www.tac87.com/GLOCK-SPOR-POLIMER-...R-788.html
 
Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lupus
#45
Bu kılıfı yaklaşık iki yıldır kullanıyorum.  Kullandıkça, şekli kullanım yerinize göre oturup daha da konforlu hale geliyor.  Hala eski sağlamlığını korumakta ve dış kılıf olarak benim için halen yeterli gelmeye devam etmektedir.  

Son dönemde daha da gizli taşıyabilmek için Glock 19 model tabancam için bir iç kılıf arayışına girdim ve araştırmaya başladım.  Aradığım çözümün yine bu kılıfta olduğunu görmek beni oldukça şaşırttı.  Fikrin bana ait olmadığını, Amerigonyalı bir kullanıcıdan esinlendiğimi de itiraf ederek, Glock 19 için iç kılıf çözümümü aşağıda paylaşıyorum:

[Resim: y7VlUb.jpg]

Glock Combat Sport kılıfını iç kılıf haline getirmek için halihazırda elimde olan şu konuda paylaşmış olduğum Silent Thunder Classic kılıfının iç kılıf aparatını kullandım.  Üretici şu anda farklı tür aparatlar satıyor ancak eski linki kaldırmamışlar: https://www.giholsters.com/product-p/mistm1.htm

Bağlantı klipslerinin arkadan görünüşü şöyle:

[Resim: GYpdvw.jpg]

Bu şekilde iç kılıf olarak kullanımda tabanca vücuda çok iyi yapışıyor ve kılıfın bu yeni hali oldukça iyi bir gizli taşıma olanağı sağlıyor.

[Resim: 34UdIf.jpg]


[Resim: SnE22r.jpg]

Çok bol bir gömlek / t-shirt giymeden dahi silahı iyi gizlemek mümkün.  Elbette bu kılıfı iç kılıfa dönüştürmek için sadece linkini verdiğim firmanın aparatını almak zorunda değilsiniz.  Farklı marka bir çok farklı aparatı benzer bir mantıkla kemer geçme bölümünün en altındaki aralığa vidalayarak aynı sonucu elde edebilirsiniz.  Sonuç olarak zaten fiyatı uygun olan bu sade kılıfa bu şekilde sade bir çözümle iyi bir iç kılıf elde edebilir, cebinizi yakan diğer iç kılıf çözümlerine yönelmek zorunda kalmazsınız.

Bu kılıf hem iç kılıf, hem dış kılıf olarak kullanımda benim ihtiyacımı karşılıyor.  Sadece, namluyu ucuna kadar örten ve hatta sürgünün ten ile temasını kesecek şekilde yukarıya doğru aynı malzemenin devam ettiği bir ter kalkanlı versiyonlu modelinin de olmasını isterdim ama bu haliyle bile Glock için benim kullanım ihtiyacımda yeterli bir çözüm oldu.  Üstad ürünün artılarını ve eksilerini zaten çok güzel bir şekilde ortaya koyduğu için ben sadece bu şekilde bir ekleme yapmak istedim.  Umarım benim gibi arayışı olanlar için iyi bir çözüm olur.

Ekleme: Birinci sayfada Amerigonyalının iç kılıfa çevirme videosunu üstad zaten paylaşmış, görmemişim. Yine de yazmış bulundum. Smile
 
Alıntı
10 üye teşekkür etti:
heisenberg, ckenarli, lupus, alpago, Xlll, LAMRETOEJ, TrCiviltary, ismicey, mimaslan, karabasan
#46
(14-12-2018, 03:40 PM)kQpuK demiş ki:  Bu linkteki Techna Clipsi takmanıın faydası veya zararı var mıdır?

Faydası, tabancayı neredeyse donunuzun içine kadar sokabilirsiniz.

Zararı, donunuz içinden tabacayı çıkarabilmenin zorluğu olacaktır.

Özetle bu klips EDC bıçak klipsi gibi bir şey. Çakıları sadece klipsi dışarıda kalacak şekilde taşıyabilirsiniz. Ancak bu kadar derine göndüğünüz tabancayı nasıl çekebileceksiniz? Tabancanın kabzasının bir kısmı dahil pantolonun içinde kalıyor olacaktır.
 
Alıntı
7 üye teşekkür etti:
tirendaz, alpago, Ahmet Efe, kQpuK, mimaslan, Bren Lazoli, drmehmet
#47
Kılıfsız olarak kullanarak, vucut terinin zamanla korozyona neden olabileceğini de düşünmek gerekir.
 
Alıntı
2 üye teşekkür etti:
kQpuK, Murphy
#48
(12-10-2017, 10:57 PM)Kanuni demiş ki: Son dönemde daha da gizli taşıyabilmek için Glock 19 model tabancam için bir iç kılıf arayışına girdim ve araştırmaya başladım.  Aradığım çözümün yine bu kılıfta olduğunu görmek beni oldukça şaşırttı.  Fikrin bana ait olmadığını, Amerigonyalı bir kullanıcıdan esinlendiğimi de itiraf ederek, Glock 19 için iç kılıf çözümümü aşağıda paylaşıyorum:

[Resim: y7VlUb.jpg]

Sayın Kanuni öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim. Sayın beretta' nın kullandığı  Fobus İç Kılıf ( http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14456 )  ile sizin kullanmış olduğunuz kılıfları kıyaslayacak olursanız siz hangisini önerirsiniz, artı ve eksi yönleri ile birlikte yazabilir misiniz ?
Sormak istediğim bir soru daha var. Ben Sarsılmaz Kılınç 2000 kullanıyorum. İç kılıf kullanmadığımdan dolayı şarjörün takıldığı ( kabzenin iç kısmında ) yerde pütür pütür paslanmalar meydana geliyordu, sizin kullanmış olduğunuz kılıftan kullanırsam Glock 19 un şarjör yuvasında aynı şekilde paslanmalar meydana gelir mi ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
Saygılarımla
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi