Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK SPORT COMBAT KILIF.
(16-12-2013, 06:25 PM)Altair demiş ki: Sn.lupus bu kılıfı nereden temin edebiliriz ve fiyatı hakkında bilginiz var mı ?

http://www.glockmarket.com/v1.6/index.ph...uct&cat=26

http://www.glockmarket.com/v1.6/index.ph...t=26&pro=7

Saygılar.

Alıntı

(16-12-2013, 10:39 PM)lupus demiş ki:
(16-12-2013, 06:25 PM)Altair demiş ki: Sn.lupus bu kılıfı nereden temin edebiliriz ve fiyatı hakkında bilginiz var mı ?

http://www.glockmarket.com/v1.6/index.ph...uct&cat=26

http://www.glockmarket.com/v1.6/index.ph...t=26&pro=7

Saygılar.

Teşekkürler Sn.lupus

Bu arada siz Mend Savunma'da mısınız şu an ? Ordaysanız 2 haftaya kadar Mkek'ye gelip Glock'umu alacağım, kısmetse görüşürüz inşallah.

Saygılarımla.

Alıntı

Her zaman bekleriz Sn.Altair...

Saygılar.

Alıntı

Saygılarımla.

Sn.Altair,Alırken 2 adet almak daha iyi olur yoksa benim gibi kemer ayar kısmını kesmeye kıyamayıp sadece seyredip seyredip belinize takamaz hale gelebilirsinizSmile Saygılar

Alıntı

Bu kılıfın bana göre bir avantajı da, belde silahı diğer kılıflara göre bir miktar daha yukarıda ve vücuda daha yapışık bir şekilde muhafaza ederek, silahın ağırlığının daha az hissedilmesini sağlaması.
Bence basitliği itibariyle Glock mantalitesine uygun harika bir kılıf. Bu kılıftan sonra Glock'um için aldığım diğer kılıfların tamamı dolabımdaki rafları süslemekte..

Bu arada Sayın Lupus, MEND Savunmanın Atakule civarındaki merkezinde mi bulunuyorsunuz? Eğer oradaysanız haftanın hangi günlerinde, hangi saatler arasında orada bulunduğunuzu belirtirseniz, gelip sizinle tanışmak isterim.

Alıntı

(19-04-2014, 02:43 PM)adil alemdar demiş ki: Bu kılıfın bana göre bir avantajı da, belde silahı diğer kılıflara göre bir miktar daha yukarıda ve vücuda daha yapışık bir şekilde muhafaza ederek, silahın ağırlığının daha az hissedilmesini sağlaması.

Kesinlikle silahı en güzel taşıyan ve gizleyen kelebek dış kemer kılıfı...Thumbs Up

(19-04-2014, 02:43 PM)adil alemdar demiş ki: Bence basitliği itibariyle Glock mantalitesine uygun harika bir kılıf.

+ 1.

Bunun nedeni de fabrikanın kendi ürettiği bir kılıf olması...

(19-04-2014, 02:43 PM)adil alemdar demiş ki: Bu kılıftan sonra Glock'um için aldığım diğer kılıfların tamamı dolabımdaki rafları süslemekte...

Üç ayrı Glock kullanıcısı ve taşıyıcısı arkadaşımdan da aynı geri bildirimi aldım...Smile

Şahsen silahın arpacık ve önünü açıkta bırakması, istediğim çekme açısına kadar dik konuma getirememin dışında hiç bir kusur bulamadığım bir kılıf...

15-10 derecelik FBI Çekme Açısı konusunda sorununuz yoksa, kot pantolon ceplerindeki puntolara dadikkat ediyorsanız, fiyatı ile kıyaslanmayacak kadar iyi bir kılıf...

(19-04-2014, 02:43 PM)adil alemdar demiş ki: Bu arada Sayın Lupus, MEND Savunmanın Atakule civarındaki merkezinde mi bulunuyorsunuz? Eğer oradaysanız haftanın hangi günlerinde, hangi saatler arasında orada bulunduğunuzu belirtirseniz, gelip sizinle tanışmak isterim.

Sn.Adil Alemdar, eğer dışarıda bir işim yoksa, haftaiçi hemen her zaman Çankaya' daki büromuzda oluyorum...Telefonla irtibat kurup not bırakırsanız, mutlaka mesaimi size uydurup sizi ağırlamaktan şeref duyarım...

Saygılar.

Alıntı

Anlatımlarınıza can-ı gönülden katılıyorum. Davetiniz içinde çok teşekkürler.Mutlaka icabet edeceğim. Acaba iletişim bilgilerinizi özelden göndermeniz mümkün olur mu?

Alıntı

Peki bu kılıflar silahın gövdesinde çizilme ve iz gibi problemler çıkarabilir mi?

Alıntı

Çıkartmazlar.

Alıntı

(06-11-2013, 06:38 PM)lupus demiş ki: AVANTAJLARI

...
* Kydex kılıflar kadar silahı çizmez.
...

(29-06-2014, 01:16 AM)Apnea41 demiş ki: Peki bu kılıflar silahın gövdesinde çizilme ve iz gibi problemler çıkarabilir mi?

(29-06-2014, 01:28 AM)ecorotti demiş ki: Çıkartmazlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi