Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desert Eagle 357
Ben de diyom neden tüfekleri seviyomBig Grin Tövbe tövbe bu freud da her şeyi onunla ilişkilendirmiş valla büyük bir yetenekmiş adam Big Grin ....

Alıntı

Sayın lupus çok güzel özetlemiş , lakin ben ne savunma nede av için sadece zevk için desert eagle 50 ae alırdım ama zigana sport gibi bu silahta forumumuzda hoş karşılanmayan bir silah. Konu desert eagle dan açılınca nedense hep "maganda" gözüyle bakılıyor.

Alıntı

Estağfurullah sayın ertug34, maganda değil, (sizi tenzih ederek yazıyorum) "silahla ilgili fikirleri ve zevki henüz yeterince rafine olmamış" muamelesi yapıyoruz forum olarak Smile

Sayın lupus üstadım,
DE hakkındaki fikirlerinizi bildirirken "...Diğer bir avantajı da, çekirdeğin revolverda farklı olarak, ortam değiştirmeden hareket etmesidir..." buyurmuştunuz.
Çekirdeğin ortam değiştirmesinden doğabilecek sorunları hiç düşünmemiştim, önemli bir ayrıntı mıdır?
Saygılarımla

Alıntı

Sayın arkadaşlar

Foruma girmeden bir hafta önce az daha bir DE 50 ae alıyordum,cahillik böyle birşey olsa gerek.Son dakikada aptal durumuna düşmekten kurtuldum zira tüfektede öyle oldu zira temel amacım savunma silahı almaktı.Anlaşıldıki öğrenmenin yaşı yokmuş sözü duruma tam olarak uydu.

Saygılar.

Alıntı

Sn. Forum Üyeleri,

Forumda DE' in 2010 senesinde bir yenilenmeye girdiğini okumuştum. Bu yenilenmeden sonrada tutukluk problemi devam etmekte midir acaba?
Kaptırmatörlere o paraları verip bu silahı alacak değilim ama bunu bilmek isterim. Sonuçta en çok muhabbeti dönen ve en çok merak edilen silahlardan birisi.

Teşekkürler...

Alıntı

DE almak isteyenlerin bir çoğu savunma ya da av için değil, sadece zevk ve görsel tatmin için tercih ediyor gibi geliyor bana...Ne de olsa büyük, gösterişli ve çok sesli. Nasıl çalıştığı kimin umurunda. Smile

Alıntı

Bu silahın bırakın gerçeğini almayı CO2 si bile yeter. Benim görüşüm bu yönde. Havalı ve güzel bir tabanca.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi