Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir sorumlu davranış daha
(23-10-2013, 06:42 AM)kotucenk demiş ki: Bu da Taurus 24/7 için bir haberdi, her şartta ateş etmesi en büyük özelliği Big Grin

http://www.thefirearmblog.com/blog/2013/...s-pistols/

Sn Yakuzz un silahı emniyete alırken ateş alıyordu , bu silah sallayınca ateş alıyor , beterin beteri varmış .

Saygılar.

Alıntı

Çocukken hatırlıyorum, Cüneyt Arkın da silahını ileri doğru sallayarak ateş ediyordu "dışinya" "dışinyaa" diye Big Grin

Alıntı

HS / Springfield ile alakalı değil ama kısa bir süre önce benzer bir olayda Caracal tarafından gündeme geldi. "C" modeli diye adlandırdıkları modeli almış olan herkese üretim hatası dolayısıyla paraları iade edildi, yani ithalatçı sattığı bütün C modellerini geri satın aldı.

http://www.guns.com/2013/09/09/caracal-r...oss-board/

Sent from a mobile device. Please excuse any typos & abbreviations...

Alıntı

Torununuzdan silahı devraldığındaki ilk dua; Ah dedem ah , bunu almadan formu iyice bir okuyaydın da benimde torunuma devredeceğim bir Glock alaydın...!Smile

Alıntı

Glock bence cok kaliteli bir silah olmakla beraber toruna devredilecek silah degil. Toruna, onun donemine kalitelisi ulasamiyacak silahlar birakmak lazim, her daim kotuye giden uretimlerden eskisinin degerli olacagi cinsten.
Glock torun doneminde de ucuza is goren silah yapar.

Gunumuz klasiklerinden Beretta, Smith Wesson, Sig Sauer gibi maliyet acisindan her gun ucuza kacmak adina kotuye giden uretimlerden birakmak daha dogru sanki.

Saygilar.

Alıntı

Bu düşüncemin sebebi, belki naylonun 400 yılda yok olması , bir silahı 2000m den çöle bırakıp -40 ı ve +50 dereceyi görüp hala çalışan bir silah olması, üzerinden kamyon geçmesi ve hala çalışması , üzerine başka bir silahla ateş edilmesi ve hala çalışması , arabanın arkasına bağlanıp sürürüklenmesi ve hala çalışması , hafif olması , çok rahat sökülüp takılması , kenidine has tetik emliyetinin olması ve en enteresan tarafı benim tabanca konusunda bir tecrübem olmadan bu silahı kullanan arkadaşların yorumlarını okuyarak edindiğim bilgilerden ve bu silahı çok sevmemden dolayı önyargılı olmuş olabilirm.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi