Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir sorumlu davranış daha
Springfield ABD' de bir seri silahı güvenlik zaafı nedeni ile modifikasyon yapmak üzere geri çağırmış.
Bu tarzda davranışlar üreticinin sorumluluk duygusunu gösteriyor.
Tebrik etmek lazım.
Darısı bizimkilerin başına.
Saygılar.
Osman

http://www.armietiro.it/richiamo-general...-armi-5387

Yazının altındaki clicca qui yazılı link tıklanırsa Ingilizce anons görülebilir.

Alıntı

Darısı bizim başımıza olursa bütün yerli firmaların ürettikleri bütün tabancaları geri çağırması lazım. Saygılar.

Alıntı

(22-10-2013, 11:42 PM)guvendik demiş ki: Darısı bizim başımıza olursa bütün yerli firmaların ürettikleri bütün tabancaları geri çağırması lazım. Saygılar.

+1

Bizim firmalar öyle bir şey yapsalar, kimsenin belinde tabanca, elinde tüfek kalmaz herhalde.

Alıntı

Bu da Taurus 24/7 için bir haberdi, her şartta ateş etmesi en büyük özelliği Big Grin

http://www.thefirearmblog.com/blog/2013/...s-pistols/

Alıntı

Belki şimdi gene bazıları tarafından yanlış değerlendirilecek ama ne olursa olsun yazmalıyım yeni aldığım yeni tisaşıma 3adet şarjör sipariş etmistim iki gün içinde ücretsiz kargo yaptılar birde yanında sağolsunlar bir sürü anahtarlık ve kılıf hediye göndermişler.Şarjörlerden biri arızalı çıktı arayıp bildirdim yine sağolsunlar bir adette hediye 2 adet şarjör gönderdiler. Kendilerine burdan birkez daha teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

Alıntı

Hediyeler pek hoş olmuş. Umarım aynı hassasiyeti silahınız (inşaallah olmaz ama) arıza yaparsa gösterirler. Aksi yönde pek çok şikayet geliyor da kulağımıza. Hatta bir forum dostumuzu 3.5 yıl boyunca süründürmüşlerdi.

Alıntı

Sn Alperka bu konuda da çok hassaslar. Bana " Beyfendi torununuza lütfen söyleyin silahı devraldığı getirsin ücretsiz 200.000 bakımını yapalım" dediler. Sağolsunlar varolsunlar..Big GrinBig Grin

Alıntı

Her 10bin de bir servise mi girmek lazımmış. Triger, baskı balata kaçta değişiyor? Smile

Alıntı

(23-10-2013, 01:36 PM)ecorotti demiş ki: Her 10bin de bir servise mi girmek lazımmış. Triger, baskı balata kaçta değişiyor? Smile

Big Grin

Alıntı

Hayır efendim hayır her 200.000 de hafif bakım 1.000.000 da teferruatlı bakım gerekiyormuş. .
Big GrinTongue

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi