Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VI

Toplu çakı alımı ;

[Resim: nbwzkj.jpg]

[Resim: 2hfp747.jpg]

[Resim: 6iz0ph.jpg]

Spyderco ve Fox tedariği için efeavticaret ten Sayın Murat'a çok teşekkürler

Japon Kardeşleri yarın geldikten sonra daha detaylı resimleyeceğim.

Saygılar

6136 Sayılı Kanun:

Madde 4-
Ülke içinde kama, hançer, saldırma, şişli baston, sustalı çakı, pala,kılıç, kasatura, süngü, sivri uçlu ve oluklu bıçaklar, topuz, topuzlu kamçı, boğma teli veya zinciri, muşta ile salt saldırı ve savunmada kullanılmak üzere özel nitelikteki benzeri aletlerin yapımı yasaktır.
...

Madde 15 ?
Bu Kanun hükümlerine aykırı olarak 4 üncü maddede yazılı olan bıçak veya diğer aletleri veya benzerlerini satanlar, satmaya aracılık edenler, satın alanlar, taşıyanlar veya bulunduranlar hakkında altı aydan bir yıla kadar hapis ve yirmibeş günden az olmamak üzere adlî para cezasına hükmolunur.

Saygılarımla,

[Resim: bc15ec234a5848238426550abef6e069_zps8e54bec6.jpg]

Geçenlerde eşime pembe rat 2 almış, özellikle boyutunu çok beğenmiştim. ( ne küçük- ne büyük bence günlük kullanım için çok ideal bir boyutta) Kendime de siyahını aldım dayanamayıp. Bugün elime geçti, bir süre Edc olarak deneyeceğim. İlk izlenim güzel.

Saygılarımla.

Sayın lrdofdrknss

Efendim opinel gerçekten iyi çakılar parasını çok güzel hak ediyorlar lakin inox almak daha mantıklı carbon modellerini önermem

Saygıyla

Gördüğüm son mesaj sn musti267'nin 830 nolu mesajı. Kendi gönderdiğim mesaj dahil göremiyorum. Bu browser cachesi ile mi alakalı, eski bir it ci olarak bu sorunu anlayamadım bir türlü.

Arkadaşların kanun maddelerini neden yazdıklarını anlamadım resimlerde satışı yasak olabilecek bir ürün göremedim ?

(06-03-2015, 02:11 PM)esarisoy demiş ki: Arkadaşların kanun maddelerini neden yazdıklarını anlamadım resimlerde satışı yasak olabilecek bir ürün göremedim ?

Sn.musti267'nin paylaşımıyla iligiliydi.

Saygılarımla,

Mcusta Yoroi , Damascus sap, Vg10 çelik namlu.

Gentleman's folding knife kategorisinde japon yorumu diyebiliriz.

EDC olarak kullanacağım şık bir çakı. Bize bu güzelliği tedarik ettiği ve tedarik sürecinde gösterdiği nezaket ve gayretleri için Efeavticaret'ten Murat Bey'e tekrar teşekkür ederim.

Paket açılışı için Buyrunuz ;

[Resim: 25z2ptf.jpg]

[Resim: b5hegg.jpg]

[Resim: 2evrj29.jpg]

[Resim: 24q5o1w.jpg]

[Resim: 2cql56c.jpg]

[Resim: 15o9i60.jpg]

[Resim: 34f18o3.jpg]

[Resim: fcp3iu.jpg]

Saygılar

Tuğrul

Sn. Tugrul ,

Hayırlı uğurlu olsun güle güle iyi günlerde kullanınız en iyileri sizin olsun Smile

Saygılar

Sayın Muratcantone,

Efendim size mesaj attım sanırım özel mesaj özelliği kapatıldığından ulaşamadım...Şuan hali hazırda spyderco bryd cara cara 2 çakı modelinin stanless stell beyaz ve siyah modeli 8testereli/düz ağız çakı stoklarınızda var mı acaba?

Eğer varsa almak istiyorum...Yoksa şuan edc olarak taşıdığım delica 4 ün bıçak boyutu kısa geldiğinden teki 100 TL civarında boyut olarak 9.8 cm civarında edc amaçlı bir veya iki çakı almak istiyorum ne önerirsiniz sizden alışveriş yapmak istiyorum kaliteli bir satıcı olduğunuz belli ayrıca ürünlerinizinde arkasında duruyorsunuz tebrik ederim..

İlgili çakı ya da çakılar pantalonun bel iç kısmına tutturularak taşınacak olup terden paslanmamasının yanında edc olarak taşımayı planlıyorum koruma,paket kesime,sebze meyve vesair kesimlerde kullanacağım bir çakı olacak..

Saygıyla

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi