Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.000 atım gören HS :)
Sn.Kirac Ata,

Son zamanlarda gördüğüm en seri ve isabetli drill... Elinize sağlık, tebrikler.

Saygılar.

Alıntı

Sn. fuat_61,

Samimi övgünüz ve bu fakiri cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederim. Hız kılıfsızlıktan, isabet de nişan almamaktan ileri geliyor. Smile Yoksa silahsız bir silahsever olarak sizin gibi başarıyı sürekli kılmam mümkün değil. Karadeniz ekibinin varlığı gerçekten bizler için teselli oluyor. Kıt imkanlara rağmen, disiplin ve özveriyle çok büyük işler başardınız. İyi ki varsınız.

Saygılarımla...

Alıntı

Güzel.

Alıntı

Resimlerin hiçbiri açılmıyor.

Alıntı

(07-10-2013, 02:57 PM)lupus demiş ki: Bir ara uğrarsanız HS' yi bir kronoya ve sehpaya vurarak dağılım ve çıkış hızı da alırız Sn.karadenizarif...Wink

Adam gibi kullanılan silahları görmekten büyük keyif alıyorum...'' Maşallah '' diyelim, nazar değmesin...Daha nice on binlere...

Saygılar.

Sn.lupus, burada ne demek istediğinizi anlayamadım. 10.000 atımda dağılım ve çıkış hızında bir bozulma beklenir mi? HS' nin namlularını BÖHLER den temin ettiğini forumu karıştırırken sizden öğrenmiştim.

SP2022, G19, p99 ve en son HS9 konularını hatmediyorum.. Emekleriniz forumu karıştırdıkça daha iyi anlaşılıyor. Çok teşekkürler...

Saygılarımla

Alıntı

Sn.ihtiyar,

Açıkçası 10.000 atımda çok değişiklik olacağını veya HS' nin ezileceğini sanmam. Bu sadece düşüncemizi teyid etmek için yapılmış bir öneriydi.

De, söz konusu HS çoktan 15.000' i geçti...Big Grin

Saygılar.

Alıntı

(29-11-2014, 04:22 PM)lupus demiş ki: Sn.ihtiyar,

Açıkçası 10.000 atımda çok değişiklik olacağını veya HS' nin ezileceğini sanmam. Bu sadece düşüncemizi teyid etmek için yapılmış bir öneriydi.

De, söz konusu HS çoktan 15.000' i geçti...Big Grin

Saygılar.

Sn.karadeniz53' den müsayit olduğu bir zamanda resimleri bekliyoruz o zaman.. Smile

Saygılar

Alıntı

Sayın KaradenizArif;
Silahınız halihazırda kaç bin atımda?
Birde silahla alakalı herhangi bir kırım, dağılımda bozulma vs. yaşadınız mı?
Bilgilendirir misiniz?

Hayırla kalın

Alıntı

Sn.Usame;30.000 üzeri bir atım adedine ulaştı.Bu zaman zarfında bir kere taşıyıcı rampayı bir kezde tetik kolunu tutan pimi kırdım malum +p MKE mühimmatları sayesinde.Temsilciden çok bir arkadaş olan Hasan Besim Bey sağolsun tedarik etti ve değişimi kısa sürede yaptık.Şu an da keyifle taşıyor ve kullanıyorum.
Saygılar

Alıntı

Sayın KaradenizArif;

Maşallah, nice nice atışlar dilerim. Benim için oldukça ciddi bir atım gerçekten. Allah sadece hayırda kullanmayı nasib etsin.
İskanı aldık mı taşıma belgesi için başvuru yapma imkanı doğacak hayırlısı ile. GLOCK ve HS arasındayım. Siz her ikisiyle de atış yaptıysanız eğer drill yaparken nişangahı hangisiyle daha kolay tekrar yerine toparlayabiliyorsunuz?

Hayırla kalın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi