Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.000 atım gören HS :)
Nice 10.000 atışlara benımkinide kuslarda ve atışlarda arkadaşlarla birlikte 1000 i devirdik.

Alıntı

Sn.Karadenizarif,

Bende şuan bir HS almak üzereyim, sizin tabancanız HS 9 sub-compact'mı yoksa HS 9 Mod TR midir?
compact ile sub-compact arasında karar vermekte zorlanıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

Sn.Keskin-Alp;umarım en kısa zamanda silahınıza kavuşur;kazasız,belasız iyi günlerde kullanırsınız.
Benim tabancam HS 9 Compact.
Hangi boy silah alacağınıza siz ihtiyaçlarınız çerçevesinde karar vermelisiniz;örneğin ben poligonda çok atış yaptığım için tam boy bir silahın avantajlarından faydalanmak için tercihimi Compactan yana kullandım.
Siz eğer fazla atış yapmayacak ama üzerinizde sürekli taşıyacaksanız sub-compact bir silah tercih etmeniz daha mantıklı gibi...
Saygılar

Alıntı

Sn. Karadenizarif,
Temennileriniz için çok teşekkür ederim, Allah sizede kazasız belasız nice 10 binler kullanmak nasip eder İnsallah.
Peki sizce ve sizin atış tecrübenize göre Compact ve Sub-Compact arasındaki namlu farkı atış mesafesi olarak ne kadar fark yaratır.
Siz tabancanızı sürekli taşıyormusunuz? Yavuz 16 Compact taşıyorum ve çok ağır geliyor ve taşırken belli etmemek içinde çaba sarf etmek gerekiyor fakat diğer konularda beni tatmin ediyor,hedefe atış yaptığımda gayet iyi sonuçlar alıyorum.Asıl beni ikilemde bırakan HS 9 sub-compact la aynı sonuçları elde edebilirmiyim?
Saygı bizden efendim.

Alıntı

Sn.Keskin-Alp;çok çalışırsanız her silahla harikalar yaratır hemde sub-compact bir silahın taşıma kolaylığını yaşarsınız.İki silahı görüp karar vermeniz en mantıklısı olur.
Saygılar

Alıntı

(04-10-2013, 08:03 PM)karadenizarif demiş ki: Yaklaşık olarak 10.000 atım gören ve bugüne kadar yüzümü hiç kara çıkartmayan,her atışımdan büyük keyif aldığım HS 9 Paslanmaz çelik tabancama ait görseller Smile

Sayın karadenizarif,
Bu fotoğraflar silinmiş. Yeniden yükleme imkanınız var mı? Yeni HS-9 sahibi biri olarak görmek isterdim.

Saygılarımla,

Alıntı

Sn.Oberon;photobucketten kaynaklanan bir sıkıntıdan dolayı forumdaki tüm fotoğraflarım silindi.
Yakın zamanda 15.000 atım raporunda paylaşırım artık Smile
Silahınız hayırlı olsun,ALLAH kaza bela vermesin.
Saygılar

Alıntı

Teşekkür ederim Sn.karadeniz arif. Size de nice onbin atımlar. Yeni ekleyeceğiniz resimleri merakla bekliyorum.

Saygılarımla,

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alıntı

Bahsi geçen 10.000 atışın yaklaşık 40-50 kadarını da ben attım Smile İnsanlık için küçük olabilir ama, benim için büyük bir rakam.
Nice 10.000 lere ulaşmanız dileğiyle.
Saygılarımla.

Alıntı

(07-10-2013, 05:08 PM)Kirac Ata demiş ki: Bugün Sn. karadenizarif' i iş ortamında ziyaret etme ve HS' nin marifetlerini görme şansımız oldu. Yaklaşık 40 metreden yaptığımız atışlarda bile dağılım oldukça başarılıydı. Sahibi, silahıyla tamamen bütünleşmiş. Ufak bir Drill denemem oldu. Sonuç beni de şaşırttı. Thumbs Up

Saygılarımla...

[Resim: th_C82395F4-F834-4C71-94AE-AA289E89A1A5-...618f3a.jpg]

Aradan geçen 1 senenin ardından, bu seferde Sn. Schumacher' in yeni HS 9' u ile atış yapma imkanım oldu. Cidden az paraya, çok silah yakıştırmasını hakediyor. Bu vesile ile kendisine hayırlı olsun demek istiyorum. Ayrıca kendisine ve Sn. karadenizarif' e bu güzel davetleri için bir kere daha teşekkür ederim.

Saygılar, selamlar...

[Resim: th_B0002942-66FB-41E1-BC5C-C28DF1D129CD_zpslhxr9su7.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi