Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.000 atım gören HS :)
Sn.karadenizarif, maşallah...Tebrik ederim.Daha nice onbinlere... Hs tutkumu depreştirdiniz yine.

Belki daha önce sormuşlardır ama ben yine de sorayım; paslanmaz çelik tercihinizde, kozmetikten ziyade, dayanım vb sebepler var mı?

Saygılar.

Alıntı

Sn. Karadenizarif, nice 10.000'lere efendim. Hs için çok güzel bir geri dönüşüm oldu. Bizleride hs almak konusunda cesaretlendiriyorsunuz. Paylaşım için tekrar teşekkür ederim. Saygılarımla. ...

Alıntı

Sn.Karadenizarif,

Maşallah silahın hakkını veriyorsunuz. Nice onbin atımlara diyelim. Silahın da maşallahı var, HS gerçekten fiyatıyla, kalitesiyle önde gelen markalardan biri oldu artık.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Karadenizarif, HS tabancanıza olan muhabbetinizi biliyorduk. Maşallah denir HS ye. Daha nice onbinlere diyelim. Kanımca silahı kaval etmek niyetindesiniz.
İyi günler.

Alıntı

Silah bir müzik aleti değil mi Sn.Alone 61 ?
Smile
Saygılar

Alıntı

Sn.Karadenizarif,

Bir önceki mesajınızda herhalde üstadımız Xlcod3r'ye atıfta bulundunuz.

Saygılarımla.

Alıntı

Karışıklık olmuş Smile
Herkese Saygılar

Alıntı

(08-10-2013, 09:09 AM)karadenizarif demiş ki: Silah bir müzik aleti değil mi Sn.Alone 61 ?
Smile
Saygılar

Hah iste simdi buldum Karadeniz de neden havaya ates ediliyorSmile))
Bu arada bende bir karadenizliyimSmile

Alıntı

Bu da bizim 250 , Smile , atım görmüş HS miz.

[Resim: DSC00153_zps8e6b1a5f.jpg]

Alıntı

Sayın karadenizarif,
Nice 10000 atışlar dilerim. Ayrıca birilerinin, benim yapamadığım atışları yapması, hele birde bu kişilerin bizim forumdan olması bana ayrı bir mutluluk veriyor.
Ucuz ve kotasız ve bol miktarda atışlari bütün silahseverler için dilerim. Umarım şu bulundurma ruhsatı kalkarda bizde rahat rahat atış yapabiliriz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi