Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10.000 atım gören HS :)
Allah utandırmasın nice 10.000'lerce atış dileklerimle.Saygılar.

Alıntı

Sn Karadenizarif ,kazasız belasız nice on binlere diyelim.
Benim daha 15 oldu.Yolun başındayız şimdilik.

Alıntı

Sn. karadenizarif hs kalitesini sizin sayenizde test etmiş olduk.
hs düşünen arkadaşlara güzel örnek olur efendin kazasız belasız nice on binlere diyelim.

Alıntı

Nice on bin atışlara sayın karadenizarif.

Birde bu 10.000 atışta değişen parça ve/ve ya yay, pim (icra yayı ve mili vb.) var mı ?
Cevaplar için şindiden teşekkürler.

Saygılar.

Alıntı

5.500 atımda herhangi bir arıza olmamasına rağmen tedbir olarak icra yayı değiştirildi.
Saygılar

Alıntı

Bir ara uğrarsanız HS' yi bir kronoya ve sehpaya vurarak dağılım ve çıkış hızı da alırız Sn.karadenizarif...Wink

Adam gibi kullanılan silahları görmekten büyük keyif alıyorum...'' Maşallah '' diyelim, nazar değmesin...Daha nice on binlere...

Saygılar.

Alıntı

(07-10-2013, 02:57 PM)lupus demiş ki: Bir ara uğrarsanız HS' yi bir kronoya ve sehpaya vurarak dağılım ve çıkış hızı da alırız Sn.karadenizarif...Wink

Adam gibi kullanılan silahları görmekten büyük keyif alıyorum...'' Maşallah '' diyelim, nazar değmesin...Daha nice on binlere...

Saygılar.

Maşallah nice 10,000 100,000 lere Smile

Alıntı

Bugün Sn. karadenizarif' i iş ortamında ziyaret etme ve HS' nin marifetlerini görme şansımız oldu. Yaklaşık 40 metreden yaptığımız atışlarda bile dağılım oldukça başarılıydı. Sahibi, silahıyla tamamen bütünleşmiş. Ufak bir Drill denemem oldu. Sonuç beni de şaşırttı. Thumbs Up

Saygılarımla...

[Resim: C82395F4-F834-4C71-94AE-AA289E89A1A5-224...618f3a.mp4]

Alıntı

Sn.Kıraç Ata;kısa da olsa sizleri görmek çok güzel ve keyifliydi lakin çenem gülmekten epeyce ağırdı Smile
40 m'den yaptığınız atışlarda marifet silahtan çok sizde "at saibine göre kişnermiş"
Dönüşte tekrar bekliyorum.
Saygılar

Alıntı

Sn. karadenizarif,

Konukseverliğiniz için ben teşekkür ederim. Dönüşte nasipse daha uzun kalmak niyetindeyiz. Smile Hocaya mahsus selamlarımızı iletin. Bir HS bize de nasip olur İnşa'Allah... Kut versin, cidden keyifli bir tabanca, daha nice 10 Bin atımlar dilerim.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi