Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 2.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TP-9 EMNİYET İHALESİNİ ALMIŞ
(31-07-2014, 08:48 PM)BigSword demiş ki: [quote='ferhatgorgulu' pid='273889' dateline='1405722101']
ölçümü göz kararı söylüyorum ama emin olun abartmadım videoyu izleyenler daha iyi anlıyor beni hedefleri koyup gelen arkadaşın koşarak gelmesine ramen uzun sürmesi mesafeyi daha net çıkartıyor ortaya videoya gelince fazla mermi attık ve poligon falan değildi tabiki ama ben mesafe vede mermi sayısını az söylüyorum konu dağılmasın diye genede inanmayan arkadaşlar ver ise bir şekilde izlemelerinide sağlarım yada bizim hemen hemen her atımımız bu şekilde sakarya da ikamet ediyorum önümüz bayram atışlara eşlikte edebilirler Blush zaten silahı alırkende canik firmasının temsilcilerine atımlarımı söylediğimde polimiğe girmiştik izleyince onlarda hak verdi. ve bu şekilde mermi yakan birinin silahı alması vede denemesi bizim içinde çok iyi olacak demişlerdi. o zamandan beri ilk kez silah hakkında yorum yaptım tekrar söylüyorum ben boyadan falan anlamam zaten bizde aşınmayan silahta yok ben silahı ilk sakaryaya getirdiğimde parmak atacakmı diye kalbim çarpıyordu allah'a şükür beni daha hiç üzmedi. hatta arabadan indim daha ben hiç atım yapmamıştım bile ki yiğenim aldı silahı elimden ver bakayım şu oyuncak tabancayı dedi ve ilk atımı parmak takarak o yaptı. sonrada onun rugerle karşılıklı çok parmak deneyimiz oldu. bugüne kadar 400 atımın üstünde deneyimim oldu bu silah ile hepsini ben atmasamda hepsi bu silah ile ateşlendi ve bu atımın artık yorum yapmak için yeterli olduğunu düşünüyorum. benim kanatim canik sınıfı geçti. (ustalar kızmaz inş) bu silahı alırken özel harekatçı olan eniştemle beraber gittik almaya emin olun kendisi silahı adam öldürmek için çok kez kullanmış birisi olarak ki taşıyanlar bilir beratta nın kalça mührünü yıllardır taıyor kendiside bu silahtan çok memnun kaldı. yanlız tekrar söylüyorum boya konusunda benim takıntım yok ve polimer kısımda bendede sıkıntı var. ama atım konusunda lütfen silahın hakkını yemeyelim. saygılar.

Her ne kadar yasaklanmış olsa da ben de "Parmak Atmak İstiyorum"

Alıntı

Canik 55 yetkilileri bu forumu yakımdan takip ediyor Wink

Beni kendilerine ve varsa bilenlenler bir sorum olacak !

Son 1 yılda satılan TP 9 model silahlardan kaç adedi tamir ve bakım için fabrikaya geri döndü ?

Bu kadar sorun çıkaran başka bir marka olsaydı : ne olurdu ?

Saygılar .

Alıntı

Merhaba;

Youtube da silah ve tüfekleri test eden ve yorumlayan, benimde beğenerek takip ettiğim "Hickok45" bu sefer bir Canik 55 TP9'u test etmiş, aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Saygılar, selamlar...

Alıntı

Hickok amcanın videolarına Türkçe dublaj veya alt yazı olsa tadından yenmez.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi