Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Boyama
Saygideger TT uyeleri,

Bugun bir cilginlik yapip henuz 1 aylik olan Glock 19 Gen4'u boyamaya karar verdim ve iste sonuc. Ilk uygulama korkutucu olsada sonuc oldukca hosuma gitti sizin gorusleriniz nelerdir?

[Resim: IMG_4906_zpsb9f5ddbe.jpg]
[Resim: IMG_8858_zpsb1516473.jpg]

Alıntı

Bence gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. Thumbs Up

Alıntı

Sayın Bubdada;

Bence iyi yapmadınız.
Benim merak ettiğim şey;
Bir aylık bir silahı, size boyattırtan neden neydi?

Alıntı

(14-08-2013, 10:46 PM)Alper f92 demiş ki: Sayın Bubdada;

Bence iyi yapmadınız.
Benim merak ettiğim şey;

Sn. Alper f92

Uzun suredir nette gordugum ve hosuma gittigi icin yaptim. Zaten daha sonra cikartabilirim diye dusunuyorum, neticede hanimin ojesi Smile

Alıntı

(15-08-2013, 12:06 AM)bubdada demiş ki:
(14-08-2013, 10:46 PM)Alper f92 demiş ki: Sayın Bubdada;

Bence iyi yapmadınız.
Benim merak ettiğim şey;

Sn. Alper f92

Uzun suredir nette gordugum ve hosuma gittigi icin yaptim. Zaten daha sonra cikartabilirim diye dusunuyorum, neticede hanimin ojesi Smile

Sıkılınca Aseton sorunu çözer ...

Saygılar..

Alıntı

Sn buddada,

Hep almayı planladığım bir silaha sahipsiniz, kendi düşüncem, birgün bir glock sahibi olursam; degil sıkılınca hanımın ojeleriyle makyajlayıp boyamak, onunla attığım mermilerin sayısını bile tek tek not ederdim.. Smile) Hemen silin bence boyalarını Smile)

Saygılar..

Alıntı

.....

Alıntı

(15-08-2013, 12:43 AM)uutkuu demiş ki: Sn buddada,

Hep almayı planladığım bir silaha sahipsiniz, kendi düşüncem, birgün bir glock sahibi olursam; degil sıkılınca hanımın ojeleriyle makyajlayıp boyamak, onunla attığım mermilerin sayısını bile tek tek not ederdim.. Smile) Hemen silin bence boyalarını Smile)

Saygılar..

Bende Aynısını yapıyordum Sarsılmazla hep not ederdim attığım fişekleri.296 da Motor indirdi kendisi.Smile

Alıntı

Suphanallah ibretlik paylaşım.

Alıntı

Forumda daha önce, bu tür dolguda kullanılan, altın yaldızlı malzeme paylaşılmıştı. Siz işi oje ile halletmişsiniz tebrikler.Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi