Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browning hp 72C serisi
Herkese iyi forumlar ,resimdeki 72C serisi browning hp orjinalmidir ,kilit yataklarında ,kızaklarda herhangi bir aşınma yok ama boyası ve kabza orjinal değil gibi geldi ,boyası orjinal ise ederi ne kadardır .Saygılar .

[Resim: lbyq.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı

Sökülmüş halde ve değişik açılardan resimlerini koyabilir misiniz? İlk bakışta orijinal izlenimi veriyor ama bir de detaylı resimlerini görebilsek daha doğru yorum yapabilme imkanımız olur.

Alıntı

(29-06-2013, 03:32 PM)kuzgun_ demiş ki: Hayırlı olsun güzel bir gizli tırnak dereceli kartallar ayrı bir hava vermiş..Benim diğer silah hakkında sormak istediğim bir şey.Bir kaç tane 72c serisine denk geldim almayı düşündüm sonra vazgeçtim vazgeçmemin sebebide silahın üzerinde hiçbir kalite kontrol mühürünün olmamasıydı.Mesela 77c serisi bir silahta balık denilen kalite kontrol mührü var.Neden 72c serisinde balık veya başka mühür yok yoksa silah belçika değilde taklitmi bilgilendiren olursa sevinirim.

Sayın Kuzgun un bahsettiği şekilde 72C serisinde neden hiç bir kalite kontrol damgası ,sinek balık vs.. olmaz ,bu silahta da yok .. Silah belçika yapısı olmayabilir mi gerçekten ..Sn Lupus bilginiz var mı bu konuda ..

Alıntı

İphone ile çekilebildiği kadar yakın fotolar .

[Resim: ckmo.jpg]

[Resim: iwh8.jpg]

[Resim: 4l9p.jpg]

[Resim: 9j4h.jpg]

[Resim: snfm.jpg]

[Resim: 9yb5.JPG]

[Resim: w9dh.jpg]

[Resim: htio.jpg]

Alıntı

Bence yaşına göre çok iyi durumda bir BHP 2013-1972: 41 kere Maşallah Smile Tabi 245 NW 94 ve sonrası üretilmiş bir BHP MK III olsa tadından yenmezdi ama yüksek atım adetine çıkılmadıkça, taşırken oraya buraya takılan aşırı gereksiz gezi de saymaz isek bu da bir Bhp. Saygılar.

Alıntı

Aklıma gelmişken belirtmeden edemedim, icra milini namluya oturtmamışsınız gerçi silahı toplarken fark edersiniz ama ben yine de dikkat etmenizi öneririm.

Alıntı

Maşallah... Çok temiz kalmış bir 72 C. Sahibine, keyifli kullanımlar diliyorum.

Alıntı

Bu silahta beni çeken ne var ? Hala çözemedim.

Alıntı

72c serilerinde neden kontrol damgası olmadığını bilen yokmu .

Alıntı

72C'lerde bütün damgalar olur. Bu tabancada bazı anlamadığım yerler var. Boyanmış gibi görünüyor ama hatları çok diri, boyanmamış olabilir. Yazı stili bu serilerle tam uyumlu mu inceleyemedim. İç işçiliği benim daha önce gördüğüm bu serilere göre çok kötü. Ortada damga yok. Macar diyeceğim ama daha önce bu serilerin taklidini hiç görmedim. Elime alıp bakmadan ben bir şey diyemeyeceğim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi