Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK .45 ACP
Ne kadar kanunsuz bir yer.Ne kimlik fotokopisi var ne valilik yazısı var.Ne sıra numarası ne de vezneye gidin yatırın sonra makbuzla ambara geçin diyen bir memur.Vahşi batı işte.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Tongel, Saka, lupus, 1905sss, alpago, batuhanvurall, blueokkes, alpi
(20-10-2017, 04:24 PM)Rockatansky demiş ki: Ne kadar kanunsuz bir yer.Ne kimlik fotokopisi var ne valilik yazısı var.Ne sıra numarası ne de vezneye gidin yatırın sonra makbuzla ambara geçin diyen bir memur.Vahşi batı işte.

Sayın Rockatansky;

Yahşi batıdır o. Vahşi batı olsa durulmaz.  Rolleyes

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lupus, Rockatansky, alpago, blueokkes
(20-10-2017, 01:31 PM)trkmustafa demiş ki: Sayın blueokkes,

Mundar onlar, bize gelmez. Sonra çarpılırız falan Smile)

Efendim, herkes sizin gibi şanslı olmuyor. Bir silah sever olarak kıymetini bilin.

Saygılarımla.
Sn.trkmustafa;
Ben şanslı olanlardan değilim, buraya mesleki eğitim için bir ay süreyle geldim ve sadece gördüklerimi paylaşmak istedim.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın blueokkes,

Kusuruma bakmayın, ben de yurt dışında olduğumdan formu çok yakından takip edemiyorum. Sizin orada geçici süre için bulunduğunuzu bilemedim.

Yine de şanslı azınlıktansınız. Bu kadar mühimmatı bire bir görmek hepimize nasip olmuyor.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
blueokkes, fuat_61
Bence güzel. 45 acp fişek sıkıntısı yaşıyorum.

Alıntı

Sayın forum üyeleri öncelikle hepinize selamlarımı sunarım .Foruma yeni üye oldum. 45 cal mermi için aldığım cevabı paylaşmak istedim.
[Resim: Screenshot_20171226_143329.png]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, BSS, Gazanfer
Tevfik bey gerekli izinler çıktığında Mayıs ayı itibarıyla Sterling marka yerli üretim 45 cal fiseklerin MKE raflarında olabileceğini iletti

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
V.H
(28-12-2017, 03:03 PM)Alksyf demiş ki: Tevfik bey gerekli izinler çıktığında Mayıs ayı itibarıyla  Sterling marka yerli üretim 45 cal fiseklerin MKE raflarında olabileceğini iletti

Tam da yonca zamanı.. Big Grin

Alıntı

9X19 Fişekler elle çevirince çıkıyor.Deneyin göreceksiniz.45 liklerde böyle ise işimiz var demektir.

[Resim: 20180118_224555.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Hero17

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): Revoket, 1 Ziyaretçi