Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK .45 ACP
Bursa ili ve çevresinde ikamet edenler için, Bozkurt av bayisinde 45 acp şimdilik mevcut, ancak kısa sürede tükeneceğinden eminim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Saka, karabasan
Bilgi için teşekkürler Sayın pasa_7676.

Acaba Türkiye'nin herhangi bayii stokunda .45ACP var mıdır? Bilen paylaşabilir mi?

Alıntı

Sayın pasa_7676 ve forum üyeleri. Bozkurt av da, 45 cal. mermi yok. Aradım, sordum yok dediler.

Saygılarımla.

Alıntı

11 Mayıs tarihinde yazılmış mesaj. O tarihten bu zamana tükenmiş olması gayet normal.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpsaral
Yazdığım mesajda bir art niyet mi gördünüz, sayın pasa_7676? Farkında olmadan size bir rahatsızlık mı verdim, öyle ise kusura bakmayın.
Tarihe dikkat etmeden dün heyecanla aradım. Baktım yok, forumunda bilgisi olsun dedim. Hatalıyım, yok yazmak yerine kalmamış desem daha iyi olurdu belli ki. Mesajınızda ki ince "ayar" gayet açık bir şekilde görülüyor.
Bir tartışma için değil de gerçekten çok merak ettiğim için yazıyorum bu mesajı?

Saygılarımla.

Alıntı

Estağfurullah, Sn. karabasan. "Kesinlikle ama kesinlikle" bir art niyet, v.s hissetmedim. Asıl siz ve değerli forumun saygıdeğer üyeleri kusura bakmayın.

Saygılarımla,

Alıntı

Bu arada Bozkurtav daki son 400 fişeği ben almıştım..Smile

Alıntı

Herkese merhabalar
S&B 45.acp fişeklerin mke ye geliş tarihi hakkında bilgisi olan arkadaşımız var mı acaba.
Saygılarımla

Alıntı

Dün İstanbul'u arayıp sordum önceden tarih veriyorlardı dün konuştuğum arkadaş "hiç belli değil yaklaşıkta olsa tarih veremem" dedi.

Varın gerisini düşünün.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Adocan Dogan Tanka
Sn. Alpsaral cevap için teşekkür ederim. Yonca yı beklemeye devam yani. Yazık yazık.. bu nasıl bir yönetim anlayışı. Kimse de konuya el atmayı düşünmüyor. Yerli üreticiyi arıyorsunuz düşüncemizde var ama planımızda yok diyor öbür taraftan S&B yoğunluktan bize satmaya fırsat bulamıyor biz gariplerde kuzu kuzu haraçlarımızı ödeyip koyun gibi bekliyoruz. Geçenlerde bir kutu .45 acp ye 150 dolar fiyat verdi canbaz ın biri inanın telefonda olmasa ümüğünü sıkacaktım.
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi