Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK .45 ACP
Sayın ihtiyar,
1. MKEK Gümüşsuyu' ndan Perpa' ya taşındı,
2.Tabii tahsis kağıdınızla bayilerden de alabilirsiniz ama ithal mermilere yaklaşık
% 20 daha fazla ödersiniz, yerli mermilerde fiyat farkı yok.

.45 ACP mermilere zaten $.86 gibi fahiş bir fiyat ödedikten sonra bir de üzerine % 20 bayi payı vermek istemiyorum.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Çok teşekkür ederim Sn.Ortaç. Şimdi anladım..
Saygılarımla

Alıntı

Dün,İstanbul Perpa'da bulunan Mke 'den 45 cal. mermilerimi aldım ,ellerinde var satın almak isteyenlerin bilgisine...

Alıntı

Tarih tekerrürden ibaret ,yıl 2016 ve gene 45 cal mermi yok.

Alıntı

MerhabaAnkara mke den bir arkadaşım zig m 1911 45 Cal tabanca alacak..Tisaş yetkilileri 50 Adet mermi satıldıgını 200 ün 50 dinin mke tarafından verildiğini söyledi..Şuan mke de 45 cal mermi var mı ve ücreti ne kadar?

Alıntı

sayın victorinox
sadece MKE ANKARA dan 45 ACP mermi kullanan tabanca alımlarında yanında 50 adet mermi
veriyorlar fiyatı da max 4 TL,

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
victorinox
Mke de şu an 45 acp fişek bulunuyor mu ?

Alıntı

Sayın taktikalkurt,

MKEK' den 45' lik mermi için gelen e-mail;

Kurumumuza yapmış olduğunuz 03/10/2016 tarihli bilgi edinme başvurunuz Kurumumuz ilgili birimimizce incelenmiş olup verilen cevap aşağıdadır.

"45 acp tabanca fişeği Çek devletinde faaliyet gösteren Sellier&Bellot firmasına ihale edilmiştir. Söz konusu fişeklerin sevkiyatını müteakip piyasaya sunulacaktır. 45 ACP fişeklerden stoklarda çok cüzi bir miktar bulunduğundan, İstanbul Satış Şube Müdürlüğüne gönderilememektedir.

Sadece MKE ANKARA' dan 45 ACP mermi kullanan tabanca alımlarında yanında 50 adet mermi veriyorlar.

Son satırı yaklaşık bir ay önce ANKARA MKE den tabanca alırken öğrendim.  Uygulama devam ediyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
taktikalkurt
Bu başlığın altında ki mesajları okumasaydım iyiydi.Colt hevesi ile yanıp tutuşurken, mermi sıkıntı yaşayacağımı görmek çekimser kalmama neden oluyor.1911 olacaksa 45'lik olmalı, lakin ülkemiz şartlarında 1911 olacaksa 9 MM lik olmalı galiba . Hakkımızda hayırlısı.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Sabri
(28-12-2016, 01:18 AM)rs6 demiş ki: Sadece MKE ANKARA' dan 45 ACP mermi kullanan tabanca alımlarında yanında 50 adet mermi veriyorlar.

Uygulama devam ediyor.

Artık bu uygulama da devam etmiyor... Edemiyor. Çünkü fişek kalmadı.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, Sabri

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi