Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursa Demirtaş Atıcılık tesisi açıldı mı acaba?
Question 
Tesisle ilgili olarak Belediyeyi aradım ancak net bilgiye ulaşamadım.Biri açıldı derken diğeri aksini söylüyor. Açılıp açılmadığı konusunda net bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?

Alıntı

(04-08-2013, 06:23 PM)MERTALPER demiş ki: Tesisle ilgili olarak Belediyeyi aradım ancak net bilgiye ulaşamadım.Biri açıldı derken diğeri aksini söylüyor. Açılıp açılmadığı konusunda net bilgisi olan varsa paylaşabilir mi lütfen?

Henüz açılmadı, tesis inşaası bitti fakat trap ve skeet makineleri bekleniyor..

Alıntı

Dört göz ile bekliyoruz sn. Mertalper. Bursa'lı atıcılar olarak yokluk ile geçen iki yılın ardından önümüzdeki sezon tüm poligonlar aynı zamanda açılacak gibi görünüyor.

Alıntı

Mudanya'da da güzel tesis yapılıyor diye biliyorum

Alıntı

Sn. kalender bahsekonu poligonda tabanca atış alanı olacak mı acaba? Bir de yeri nerede? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Alıntı

(05-08-2013, 10:47 AM)baracuda77 demiş ki: Sn. kalender bahsekonu poligonda tabanca atış alanı olacak mı acaba? Bir de yeri nerede? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Sn. baracuda77,

Demirtaş Barajı tarafında yapılıyor ilgili poligon ve bildiğim kadarıyla tabanca atış yeri yok.

Saygılarımla

Alıntı

(05-08-2013, 10:47 AM)baracuda77 demiş ki: Sn. kalender bahsekonu poligonda tabanca atış alanı olacak mı acaba? Bir de yeri nerede? Bilgi verebilirseniz sevinirim.

Sn. Underrated'ın da ifade ettiği gibi tabanca atış poligonu olmayacak. Yeri ise eski çim kayağı tesisinin hemen yanı.

Alıntı

(05-08-2013, 04:31 PM)kalender demiş ki:

Sn. Underrated'ın da ifade ettiği gibi tabanca atış poligonu olmayacak. Yeri ise eski çim kayağı tesisinin hemen yanı.

Sayın kalender, hala açılmadı mı acaba tesis? Belediye'den açılmadı dediler.

Alıntı

(06-09-2013, 12:34 PM)MERTALPER demiş ki:
(05-08-2013, 04:31 PM)kalender demiş ki:

Sayın kalender, hala açılmadı mı acaba tesis? Belediye'den açılmadı dediler.

Sayın MERTALPER,

Sayın kalender e sormuşsunuz,ancak müsade ederse Bursa poligonları hakkında bilgi vereyim. Demirtaş Poligonunun inşaat işleri bitmiş makine tedariği halledilmeye çalışılıyor. Merkez Klüp poligonunun 5 adet tarp skeet atış alanları ve sosyal tesisin inşaat işleri bitmiş olup, 2 poligonun makineleri yerleştirildi ve test atışarı yapılıyor. Tahminim 1 ay içerisinde atış yapılabilecek duruma gelmiş olur.
Saygılarımla.

Alıntı

http://www.bursahakimiyet.com.tr/haber/b...32730.html

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi