Princess / MNE Poligonu
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Princess / MNE Poligonu
Merhabalar,

fiyat listesindeki (yabancı 9x19)'dan kasıt nedir?

Benim bilemediğim bir gelişme mi var? İthalatın serbest bırakılması veya poligonlara böyle bir hak tanınması gibi?

Saygılarımla

Alıntı

Bir tane G 19 ları var herhalde yabancı diye silahtan bahsediyorlar.Gerçi şu anda onun da küçük bir sorunu var.

Alıntı

Sn.Ortac,
Ne gibi bir sorunu var acaba?
Selamlar,

Alıntı

Fiyat konusunun anlaşmazlıkla sonuçlanması üzerine atış yapmadan çıktık, pek ilgilenmedim ama söylendiği kadarıyla sürgü tutma mandalı yayını kırdılar ya da yanlış taktılar.

Alıntı

(13-08-2013, 07:00 PM)ORTAÇ demiş ki: http://s932.photobucket.com/albums/ad168...-37-32.png
Fiyat listeleri yukarıdadır.
Anlaşamadığımız en önemli husus yıllık üyelik ücreti talepleridir.
Bu şartları beğenecek olan dostlarımıza gitme diyemem.
Ama binlerce üyesi bulunan bir forumun üyelerinden değil yıllık üyelik ücreti talep etmek, çok özel şartlar sağlamaları gerekirdi.
Netice olarak bir ticari işletmedir, karar onların cüzdan da bizimdir.
Saygılar.
Osman

Şahsen benim de ayda bir değilse bile en fazla 2 ayda bir gittiğim ve ilgiden memnun olduğum yerdi. Özellikle de İbrahim Hoca'dan. Haziran ayında gittiğimde tadilatta idiler. Sonra ekibin değiştiğini öğrendik. Üzüldüm böyle olmasına, alıştığım bir yerdi. Sn ORTAÇ büyüğümüz aksini söylemedikçe bir daha gitmem. Her ne kadar İstanbul trafiğinde Anadolu yakasından Eyüp'e gitmek işkence olsa da yapacak birşey yok.

Alıntı

Lütfen yanlış anlaşılmasın bir ticari işletmenin tüketicilerce seçimine etki etmek gibi bir tavrım yok.
Herkezin kendi seçimidir.
Ben sadece kendim ve yakın çevremin duruşunu sergiledim.
Cumartesi günü inşallah öğlen namazını Eyüpte kılacağız.Rolleyes
Saygılar
Osman

Alıntı

(15-08-2013, 05:20 PM)ORTAÇ demiş ki: Cumartesi günü inşallah öğlen namazını Eyüpte kılacağız.Rolleyes
Saygılar
Osman

Hazırda bulunan imama uymak vardı ya, elde çare yok. Angel İyi eğlenceler.

Alıntı

Sn.Ortaç Abim
Tam zamanını buldun Smile Nerdeyse her 2 haftada bir giderim bu hafta sehir dısında olacagim bu seferde sen gidiyorsun Eyübe ..

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Alıntı

Sevgili silah sever dostlar Osman bey ve arkadaşları yaptığımız görüşmeler neticesinde poligonumuz da yeniden çalışmalarına başlamışlardır.
Bu, biz poligon yöneticilerini memnun etmiştir. Siz dostlarımızı-da tekrar aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Alıntı

Sn. kocibey,
Güncel poligon kullanım bedellerini ( fiyat listesi ) yazabilirmisiniz.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi