Princess / MNE Poligonu
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Princess / MNE Poligonu
Sn.Bekçihurşit'in çok yerinde tanımladığı üzere, "...Zaten çok da keyifli olmayan bir ortam olmasına rağmen, bu iş gönül koymuş gerçek silahsever ile 3, 5 tane "sıkmaya" gelmiş kişiyi ayırt edip ona göre bir işletmecilik yapmaları sayesinde bu güne kadar var olagelmişti..".

Bu şartlar altında, ben de ve benim gibi kalıcı müşteri olacak çevremde ki dostlarım da buraya adım atmayacaktır.

Sn.Ortaç, yeni açılacak poligonlar ile ilgili müjdeli haberlerinizi sabırsızlıkla beklemekteyiz. O zamana kadar sanırım bir süre Eyüp ASP poligonu tercih edeceksiniz. Bilgi verebilir misiniz ?

Saygılar

Alıntı

Sayın Arthur,
Forumdaşlarıma şu poligona gidin veya gitmeyin demek bana düşmez. Bu herkezin kendi kişisel tercihidir.
Sayın Bekçihurşit' in de belirttiği gibi yerin 3 kat dibinde ve havalandırması yetersiz ve sosyallleşme imkanları olmayan bir poligona sadece semtimize yakınlığı, bizlere gösterilen özel ilgi ve sağlanan şartlar nedeni ile devam ediyor ve tavsiye ediyorduk.
Eyüp poligonu benim de kişisel tercihimdir, tek hendikapı trafik sorunu ve uzaklığıdır.
En iyi tarafı da iyi hissetmemizi sağlamaları ve anlayışlı davranmalarıdır.
Biz takım olarak seçimimizi yaptık, tercihimiz Anadolu alternatifleri hayata geçinceye kadar Eyüp'tür.
Saygılar
Osman

Alıntı

Osman ağabeyimiz ki hele demiş Ümraniye'ye gidilmeyecek ; bir daha asla yakınından bile geçmem kaldı ki .357SIG mermileri olmasına rağmen ...
Zaman birlik ve beraberlik zamanı , silah kardeşliği ise hepsinden önemli ...

Selamlar ...

Alıntı

http://s932.photobucket.com/albums/ad168...-37-32.png
Fiyat listeleri yukarıdadır.
Anlaşamadığımız en önemli husus yıllık üyelik ücreti talepleridir.
Bu şartları beğenecek olan dostlarımıza gitme diyemem.
Ama binlerce üyesi bulunan bir forumun üyelerinden değil yıllık üyelik ücreti talep etmek, çok özel şartlar sağlamaları gerekirdi.
Netice olarak bir ticari işletmedir, karar onların cüzdan da bizimdir.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Yoldan geçene 1 adet mermi 2,5 TL, yıllık 300 TL ödeyen üyeye 2,25 TL. 300 TL / 0,25 TL= 1200 adet. Ancak 1200 adet fişeği harcadıktan sonra üyeliğin maddi avantajlarından faydalanmaya başlıyorsunuz. Benim gib senede 4 ila 6 kez şehri dışından gelip, vakit bulup poligona giden, her gidişinde de 200 ila 300 adet fişek harcayan birisi için çok cazip değil.

Anlamadığım şey MKE satış fiyatı 1,25 TL olan fişeğin fiyatının poligonda neden birden bire 2,50 TL olduğu. Elbette ki işletme masrafları (mekanın kirası, personel maaşları, muhtasarları, sigortaları), elektrik giderleri vara mekanın sigortası (kasko) vs. vs. var ama sürümden kazanmak denilen de birşey var.

Ha, mekanınız Ritz Carlton olur, her ipini koparan gelmesin hemşerim dersiniz, o zaman bize diyecek birşey düşmez.

Alıntı

+KDV yi atlamışsınız Sayın Evrenay,

Siz hele İstanbol'a gelin, beraber gidilecek yer elbet bulunur, merak buyurmayınız.

Sevgiler

Alıntı

Eyüp poligon benim çook uzun yıllardır gittigim yerdir.Ve İstanbul'da bulunan en iyi yer diyebilirim.En azından benim için öyle.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Alıntı

İstanbul' da bizzat gitmiş olduğum tek poligon...

Nedeni başta Sn.ORTAÇ olmak üzere tanışmış olduğum silahsever dostların buluşma noktası olmasıydı...

Sn.ORTAÇ' la birlikte barut koklayamadıktan sonra ne işim olur ki Princess Poligon' da....

Saygılar.

Alıntı

Önceliğin para olarak algılandığı hissi kötü bir his. Tabii ki ticari bir işletmedir ve bunun gerekleri olacaktır. Ama eski işletme döneminde çok sık gittiğimiz bir yerdi ve o günkü şartlarla dahi ticari olarak zarar ettiklerini hiç zannetmiyorum. Zaten böyle bir şeyi biz de ne talep ne de arzu ederiz.
Mekanlardan vazgeçilebilir ama dostlardan asla. Sn. ORTAÇ büyüğüm başta olmak üzere; buluşmalarınızdan haberdar ediniz efendim.

Saygılarımla.

Alıntı

Ben gittiğimde "mutlaka bir uzlaşma yolu buluruz, bulamazsak kabahat bizdedir" demişlerdi de inanmamıştım Smile
Hayırlısı olsun.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi