Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Princess / MNE Poligonu
Ümraniye Princess Poligonu yeni yönetimi ile tekrar hizmete açılmıştır.
Gidildiginde forum ve ismimiz zikredilirse fiyatların standarttan uygun olacağına inanıyorum.
Saygılar
Osman

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
FRD, Sharp.Shooter
Anadolu yakasındaki tüm silahseverlerin gözü aydın...

Alıntı

Sn.Ortaç yine havalandırma sorunu devam ediyor mu?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Alıntı

Salon kısmındaki bilardo masasını kaldırmışlar, koltuk grupları sipariş etmişler , aydınlatma elden geçmiş, salonda sosyal bir ortam oluşacak, havalandırma sorunu düzeltilmiş. İçerdeki durumu anlamak için yoğun atış gerekli ki onu da bu hafta sonu anlarız.
Poligonculuk adına ciddi tasarıları var, umarim ki gerçekleşir.
Poligonu güvenli ve çekici kılmak görevi biraz da sizler gibi bilinçli ve yasalara saygılı silah severlere düşüyor.
Saygılar
Osman

Alıntı

Sn. ORTAÇ,

Poligon açıldığına göre artık yeni paylaşımlarınızı görebileceğimizi umuyorum.

Selamlar

Alıntı

(24-07-2013, 01:02 PM)Pinus demiş ki: Sn. ORTAÇ,

Poligon açıldığına göre artık yeni paylaşımlarınızı görebileceğimizi umuyorum.

Selamlar

+ 1.

Alıntı

Sevgili silahseverler,
Tekrardan açıldığı mesajını verdiğim Ümraniye (esli Princess) poligonu yeni yönetimi ile fiyat konusunda uzlaşamamamız nedeni ile artık bizler tarafından kullanılmayacaktır.
Yakın zamanda Anadolu yakasında çeşitli alternatifler olacaktır.
Geliştirmeleri bildireceğim.
Saygılar
Osman

Alıntı

Maalesef sayıları çok az olan poligonlarımızın bir kısmının yönetimleri büyük resmi göremiyorlar. Yılda binlerle ifade edilen mermi atan ve atış sporunu layıkı ile yapmaya çalışan insanları ticari meta olarak görmek doğru bir ticari yaklaşım değil. Princess poligon sahibine hayırlı olsun, biz başka poligon buluruz.

Alıntı

Sn Ortaç ,

Değerli bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.

Ülkemiz malesef herhangi bir hobiye gönül veren insanları desteklemek uzak zihniyetler ile uğraşmakta gelişme adına yol alamamaktadır.

Biz silah severler gerek dünyadaki örneklerinden misli ile ödediğimiz silah fiyatları ve vergiler , raporlar ile gerekse
" yolunacak kaz " gibi görünen kişilerden illahlah ettik.

Yeni alternatifleri dört gözle bekleriz.

Saygılarımla

Alıntı

(13-08-2013, 02:22 PM)ORTAÇ demiş ki: Sevgili silahseverler,
Tekrardan açıldığı mesajını verdiğim Ümraniye (esli Princess) poligonu yeni yönetimi ile fiyat konusunda uzlaşamamamız nedeni ile artık bizler tarafından kullanılmayacaktır.
Yakın zamanda Anadolu yakasında çeşitli alternatifler olacaktır.
Geliştirmeleri bildireceğim.
Saygılar
Osman

Malesef İstanbul'da bir poligon daha hatıralarda kalmaya namzet. Zaten çok da keyifli olmayan bir ortam olmasına rağmen, bu iş gönül koymuş gerçek silahsever ile 3, 5 tane "sıkmaya" gelmiş kişiyi ayırt edip ona göre bir işletmecilik yapmaları sayesinde bu güne kadar var olagelmişti. Yurdumda macera meraklısı ne kadar da çok işletmeci varmış meğer, bu kişiler hiç mi ders almaz önceki kötü örneklerden. Açıkçası bu şartlar altında ben ve en az benim gibi gerçek manada müşteri olacak arkadaşlarım dostlarım adımımızı atmayız.
Yazık, çok yazık.

Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi