Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Desert Eagle Nam-ı Diğer Çöl Kartalı.
Merhaba sevgili forumdaşlarım;
Bugün uzun zamandır hayalimde olan bir silah ile atış yapma imkanım oldu.Bu silah desert eagle'nin 357 modeli.
Asker bir arkadaşımla sohbetimiz esnasında var olduğunu öğrendiğim bu silahla atış yapmak gerçekten zevk verici.
Malumunuz ekonomik durumlar sebebiyle Türkiye'de kullanıcı seviyesi en az olan silahlardan biridir Desert.
Forumdaşlarımız içinde bu güzel silah ile atış yapmış olan başka dostlarımız var mı?Var ise deneyimlerini,izlenimlerini bizimle paylaşır ise sevinirim.
Saygılarımla.

Alıntı

Aynı silahla epey bir atış deneyimim oldu, kesinlikle hedefe gelmeyen, sırf hava yapmak amaçlı alınan bir tabanca.O paralara, çok daha güzel tabancalar var. Yurdumun bazı silah severleri (pek de silah sever sayılmaz) sırf hava yapmak amaçlı, bu kaba silaha, ederinin 5 katı fazla para verip alıyorlar.

Alıntı

Sn.MasteR06, Sn.pasa_7676'nın yorumuna bu forumu iyice didikleyen birisi olarak katılıyorum.Genel kanı ''HOŞ SİLAH, BOŞ SİLAH'' yönünde...

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
xlcod3r
(27-06-2013, 03:09 AM)sarp kılıç demiş ki: Genel kanı ''HOŞ SİLAH, BOŞ SİLAH'' yönünde...

Saygılar.

Çok doğru bir tespit olmuş.Smile

Yine de desert eagle'la ateş etmek zevkli. Poligonda bir kez denedim, düğüncülerin duygularina ortak oldum; gümbürtüsü hoşuma gitti Big Grin

Alıntı

Sn.kalender, benim hiç tecrübem yok.Sadece tipi çok güzel gelmiş ve günlerce hakkında araştırma yapmıştım.Forumumuzda çalışma sistemininin çok güvenilir olmadığı dillendiriliyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Saygılar.

Alıntı

Bence Desert eagle ile 357 bağdaşmıyor 44 yada 50AE olmalı .

Alıntı

(27-06-2013, 01:14 AM)pasa_7676 demiş ki: Aynı silahla epey bir atış deneyimim oldu, kesinlikle hedefe gelmeyen, sırf hava yapmak amaçlı alınan bir tabanca.O paralara, çok daha güzel tabancalar var. Yurdumun bazı silah severleri (pek de silah sever sayılmaz) sırf hava yapmak amaçlı, bu kaba silaha, ederinin 5 katı fazla para verip alıyorlar.

Fiyat konusundaki eleştiriniz haklı da olsa fiyat şişirme maalesef ülkemizdeki sistemden kaynaklanıyor zira orjinal sarış fiyatının en az 10-15 katına türkiyede satılıyor. silahın atışı konusunda bir sıkıntısı yok. .44 kalibre ile yaptığım atışlarda arpacığın 100+ atış sonrasında kaydığını gözlemledim. Muhtemelen arpacığında bir kayma olmuş olabilir.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi