Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 19 İle Atış Mesaisi...
Sn.Üstadım haklısınız... Şimdi daha iyi anlıyorum yapmış olduğum güvenlik ihlalini. Sanırım atış disiplinine yeni eklediğimiz " Hazırlığını yap " komutunun acemiliği ve kurbanı oldum. Böylesine önemli bir durumu farketmemize vesile olduğunuz ve bizleri uyardığınız için size çok teşekkür ederim.

Saygılarımla...

Hepsi güzel ama son video harika.

Elinize emeğinize sağlık. Saygılar, selamlar

(11-06-2013, 01:55 AM)sarp kılıç demiş ki: Sn.fuat_61, daha şimdiden karanlık tarafın hakkını vermişsiniz.İzlemedeyiz... Big Grin

Burada sadece bir ilgili olarak yazdım.Teknik bilgim ziyadesiyle kıt.Ukalalık olarak algılamayınız. Smile

Saygılar.

Bizim Kara Tavuk ile bu hafta biraz fantazi biraz da taktik çalışması yaptım. Smile

Saygılar...

Glock ile poligon etkinliği;

Saygılar.

Sevgili forum üyeleri;

Yeni aldığım Glock 19 Gen4 marka tabancamı, Sn. Alper f92, Fuat61 ve trabzon61 ile birlikte nihayet PAM Poligonda deneme fırsatı buldum. Beş yıl sürekli revolver kullanmama nazaran kısa sürede glock' a adapte olmam beni bile şaşırttı.

Sözü fazla uzatmadan görselleri seyrinize sunuyorum.

Saygılar.

(03-07-2013, 10:10 PM)fuat_61 demiş ki: Glock ile poligon etkinliği;

Saygılar.

Değerli fuat61, İPSC yarışmalarına takım kursalar ilk sırada senin yer alman gerekir. On numara 5 yıldız. Yer değişmelerde sn. off Lee'nin videosunu izle. İPSC de olması gereken doğru hareketi kendin göreceksin.
İyi günler.

3mermi kılıftan kütleye tek delik inanılmaz başarılı, bravo.

Bu arkadaş da atıcılık konusunda doğuştan gelen bir kabiliyet var , nasıl yapılır bilmiyorum ama mutlaka bu yeteneğin Türkiye adına değerlendirilmesi lazım....

Saygılar...

Sn.xlcod3r,

Öncelikle temennileriniz için çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi sn.OF_LEE' ye ait videoyu izledim. Sanırım geçişlerde gözümü hedeften ayırmamam gerektiğini vurguluyorsunuz. Aslında bizlerde arkadaşlar arasında bu konu hakkında bazı yorumlar yapıyoruz. Sn.xlcod3r, acaba geçişlerin daha kontrollü ve çabuk olması açısından koşu istikametine kısa bir süre bakmak, buna paralel olarak vücudu biraz döndürerek ilerlemek bir avantaj olabilir mi ?

Saygılar...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi