Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock 19 İle Atış Mesaisi...

MEND Savunma Müdürü Müslüm Bey ve Sn. lupus' a teşekkürler.

Saygılarımla...

Sn Fuat61, sendeki ilerlemeyi ayakta alkışlıyorum. Geri dönerek atışın, dönüş aşaması dışında on numara beş yıldız. Çekiş, atış, atış sonu tavırları diyecek tek laf. Mükemmel! Geri dönüş klasik tip olmuş ki bu cqb de eskidi. Sen sivil bir kullanıcısın ve savunma tipine ağırlık vermek iyidir. İPSC türü çalışmalar için ise umutlu bakmıyorum. Yeni kanun tasarısı bekleneni vermeyecek inancındayım. Arada kılıfa göz kaçırıyorsun ama bunu ben bile yapıyorum ara sıra. Smile

Tekrar tebrikler. Bu arada bu güzel atışları seyretmemize sebep olan beyefendileri de yürekten tebrik ediyorum.
İyi günler.

Maşallah. Başka söze gerek yok.

Sn.Fuat61, Karadeniz Team'in can yoldaşımız olan sn.üyeleri, gıptayla izliyoruz. Sizin oralarda çok fena bir glock fırtınası esiyor. Fırtınaya vesile olan Sn.Üstada da, bu mübarek Karadeniz fırtınasını durdurabilene de aşkolsun Smile

Sn.Darre'nin, Sn.Özkanx7'nin, bendenizin yürek dolusu selamları, muhabbetleri sizlerle..

Bolu Dağlarını G19'yla inleten Sn.Of_Lee'nin paylaşımlarını da merakla bekliyoruz.

Sn.yakuzz

Konu açılmışken bende araya gireyim, Sn.Darre'ye ve Sn.Özkanx7'ye bizden de selam söyleyin tatilleri bitti ise sahaya bekliyoruz. Saygılarımla

Sn.Fuat_61,

Atışlarınızı izledim, tüm kalbimle tebrik ediyorum. Maşallah, Allah nazardan, kazadan, beladan saklasın. Glock'un hakkını vermeye başlamışsınız.

Saygılarımla.

Sn.fuat_61, daha şimdiden karanlık tarafın hakkını vermişsiniz.İzlemedeyiz... Big Grin

Sn.tekoglu, size katılıyorum ve ''Ankaradeniz'' diyorum.

Saygılar, selamlar.

Sn.fuat_61, bu silahı hak eden ve karşılığını en iyi bir şekılde verebilecek başka bir forum üyesi tanımıyorum. Yeni silahınız hayırlı ugurlu olsun. Başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar, selamlar.

Sn. Fuat_61 sizi tutana aşk olsun. Hep beraber daha ileriye diyorum hafta sonu iki kardeşi bir buluşturalım. Smile

Sn.fuat_61,

Atışlara diyecek yok. Bu konuda en ehil eller gerekeni yazmış...Kara tavuğun hakkın veriyorsunuz...Smile

Ancak, geriye dönülerek yapılan atışta, silahın hedef hattı dışına çevrilerek doldurulması çok ciddi bir güvenlik ihlalidir. Bu tür senaryorlarda, silahınızı hedef hattına dönük bir şekilde doldurup hazırladıktan sonra hedef hattına arkanızı dönmeniz gerekir.

Saygılar.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi