Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN Browning Model 1922
Sn.uutkuu, güle güle kullanın. (Daha doğrusu saklayın,muhafaza edin diyeyim.)
Güzel ve nadide bir parça edinmişsiniz. Onu sevginizden mahrum etmeyin lütfen. SmileSmileSmile

Alıntı

Sn. uutkuu silahınız hayırlı olsun, zevkle kullanınız ve saklayınız. Yazım kurallarına biraz dikkat lütfen.
Forumumuza hoş geldiniz. Saygılar.

Alıntı

Sn.6patlar; teşekkür ederim. Sahip olduğum ikinci tabancam olacak işlemleri bitince, ikiside fn ve ikiside 1922 model. Smile) Elbetteki her ikiside özenle saklanacak, muhafaza edilcek çünkü onlar benim ''bebeklerim.'' Smile)

Alıntı

Sn uutkuu birbirinden güzel iki silaha sahip olmuşsunuz iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

Sn Kemikaze,

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. İlerde bir Glock ve tüfek grubundan da bir Merkel superpoze sahibi olmak istiyorum bunların yanında. Umarım olur ikiside.. Saygılar.

Alıntı

Sn.uutkuu, konu silahın kısa 9 olanı ile hiç atış tecrübem yok, ancak çok sağlıklı çalışmadığı hususunda birkaç duyum almıştım. Silahın orjinal şarjörüne ulaşma imkanı pek olmadığından, tutukluk yapıyor olması biraz doğal gibi geliyor bana. Ancak yine de harika bir klasik almışsınız gerçekten, güle güle muhafaza edin.

Alıntı

Sn Paşa 7676, silahı denerken attığımız on yıllık mke mermilerinde hiç bir sorunla karşılaşmadık üzerindeki şarjörde orjinaldi. Smile) Sarjör konusunda sıkıntı yaşatacağını sanmıyorum öyle bir sıkıntımız olsa bile Gözükızıl firması ikamet ettiğim yerde Gaziantep' te ve kendileri çok yakın dostlarımız olurlar. Muhakkak tıpkısının aynısını onlara yaptırma imkanım olur. Güzel bir klasik olsa dahi sağlıklı çalısması da önemli olsa gerek. Teşekkürlerimle..

Alıntı

Sn.Uutkuu,

Hayırlı uğurlu olsun, silah sahibi olmak güzel bir şey ama böyle klasiklere sahip olmak daha da güzeldir.

Saygılarımla.

Alıntı

Nette çok defa araştırdım,ancak herhangi bir bilgiye rastlayamadım.579 seri numaralı FN 1922 kısa 9mm. bir silah kaç yılı üretimi olabilir?

Seri numarasına bakılırsa ilk üretilen silahlardan olabilirmi?

Alıntı

Basinda veya sonunda herhangi bir a, b veya c harfi var mi? Yoksa, ben sadece 3 numarali seri numarasi oldugunu sanmiyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi