6136 yasa - İçişleri Silah Alt Komisyonu
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 3.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6136 yasa - İçişleri Silah Alt Komisyonu

Sn silahseverler,

Umarım bulundurma ruhsatı ile ilgili kanunlar esnetilir yada en azından bulundurma ruhsatlı silahı, meskun mahal dışında taşıma yetkisi verilse çok iyi olur. Bu konuda yapabileceğimiz brirşeyler varsa yapalım. Yoksa bol bol dua edelim. :-)

Allah mazlumların yanındadır.

Eğer yivli ruhsatları ucuzlarsa, bir adet 308.alacağim.

Bundurma ruhsatının kaldırılırsa ödeyeceğim extra harç parasına bile razıyım. Yeterki kurtulalım şu bulundurma ruhsatı belasından.

Alıntı

Somut çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Elinize ayağınıza sağlık. Bir madde bile düzelse kâr kârdır.

Alıntı

Değerli Forumdaşlar ,

Zaman lobi yapma güclerimizi birleştirme zamanı.Teşekkür ettiğimiz bu üç cengavere tam destek zamanı.Bu konu başlığı açıldığından beri 950 kez okunmuş , çevremizdeki foruma üye veya yakın silahseverlere çıkacak ortak deklarasyona imza desteği vermeleri konusunu haber verelim ivedi davranalım derim.

Alıntı

ACİL ACİL ACİL

Sevgili Yasalara Saygılı Silahseverler,
İçişleri Komisyonu Üyesi Milletvekillerine hitaben hazırladığımız tek tip mektup ekteki linktedir.
Bu mektubu e posta sayfanıza kopyalayıp. ikinci linkte verdiğimiz Komisyon Üyesi Milletvekillerinin tümünün e posta adreslerinin hepsini alıcının adres satırına yazdıktan sonra mektubun altına adınızı yazarak gönderiniz.
Unutmayın ki ne kadar çok ses çıkarsa o kadar çok yankı yapar.Lütfen bu girişime tanıdığınız Forum dışındaki silahseverleri de dahil ediniz.

https://drive.google.com/?tab=wo&authuser=0#my-drive

http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/komis...p1=13&p2=9

Saygılarımızla
Yasalara Saygılı Silahseverler Girişimi

Alıntı

Drive dosyasını açamadım henüz acaba sadece benim bilgisayarda mı sorun var?

Alıntı

Drive dosyasını bende açamadım. Sn. ORTAÇ bir bakar mısınız ? Ayrıca daha okumadım ama mektupta kendimize göre eklemeler de yapabilir miyiz?

Alıntı

Mektubun açılıp adreslerin kolaylikla yuklenebilmesi içiSn. Forum yöneticilerinden yardım rica.
Saygılar

Alıntı

Mektubu açamadım sayın Ortaç

Alıntı

Bir sorun var herhalde biraz sabır lütfen

Alıntı

Mektubun metnini Sn. Ilksurfer' e e posta ile gönderdim. Kndilerinden destek rica ediyoruz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi