Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeminimi Bozdummm! : Beretta Cheetah 7,65
Allah kötüye kullandırtmasın , iyi günlerde ağız tadıyla kullanın inşallah.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. Aynısından birkaç gün önce bende aldım. Çok güzel bir tabanca yalnız şarjöre bir türlü 12. mermiyi basamadım. Ya ben acemiyim yada şarjörde bir sıkıntı var.

Alıntı

Silahınızda veya şarjörünüzde bir sıkıntı yok Sn.caretta, benzer durumlar başka marka ve modellerde de olabiliyor;

(07-06-2013, 08:09 PM)merrem demiş ki: Merhabalar,
bende tercihimi g26 dan yana kullandım,
kutudan çıkan şarjör her ne kadar önceki partiden farklı olsa da, sanırım 12 lik değil.. ben yine g26 sı olan bir arkadaşımla birer şarjörü takas ettik,
11 tane alıyor ama , aparatla denememe rağmen 12. mermiyi basamadım.
burdan tüm paylaşımda bulunanlara saygı ve sevgilerimi gönderiyorum en başta sayın Lupus a..
[Resim: nwjjj.jpg]

[Resim: nwjmz.jpg]

[Resim: nwjnx.jpg]

(07-06-2013, 08:50 PM)lupus demiş ki: Sn.merrem,

Uzun tabanlı şarjörler 12 fişek kapasitelidir. Ancak yeni iken on ikinci fişeği basmak, on iki fişek basılı şarjörü silaha oturtmak biraz zor oluyor, ancak kullandıkça şarjör rahatlıyor...

Silahınız hayırlı uğurlu olsun.

Saygılar.

(08-06-2013, 07:18 PM)vgun demiş ki: Sn. üstadın bahsettiği bu durum, aslında Glock'a has bir durum da değil sn. merrem, başka markalarda da olabiliyor; o yüzden içiniz rahat olsun. Ben de 13 fişek kapasiteli başka marka silahıma, 13. fişeği basarken ve şarjörü yuvasına oturturken aynı şekilde zorlanıyorum.

Silahınız hayırlı uğurlu olsun. Sizin silahınızın resimleri vesile oldu ve G26 için hanımdan icazet alındı Smile.

Saygılar.

Alıntı

Hayırlı olsun kazasız belasız.

Alıntı

Sn Mb277 silahınız hayırlı olsun.

Beretta Cheetah 7.65 model olarak 81 F ve 81 FS ' den farklı mı, yoksa Beretta 7.65' lere takılmış bir isim mi, merak ettim. Bilgilendiren olursa çok sevinirim.

Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı olsun, Sn.MB277. Yakın zamanda envanterime eklemeyi düşündüğüm bir 7,65 mm tabanca (diğer ruhsat süresinin dolmasını bekliyorum, sırf şu hastahane raporu taşkarası sebebi ile, ayrı ayrı rapor almak istemediğimden)

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi