Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyaz polimer şarjör
Hk için aldığım beyaz şarjör. Polimer şarjörlerin iç yapısı hakkında bilgi vermesi amacı ile resimleri paylaşıyorum.
[Resim: 052-1_zpsff16a87c.jpg]
[Resim: 050_zps766476c1.jpg]
[Resim: 049-1_zps2f06de47.jpg]
[Resim: 044_zps1ff4d27b.jpg]
[Resim: 043_zps4b829f58.jpg]
[Resim: 042_zpsa4803501.jpg]
[Resim: 041_zps81021cd7.jpg]
[Resim: 040_zpsb3a20272.jpg]

Alıntı

Naylon carcürünüz hayırlı olsun.Shy

Alıntı

Hayırlı olsun Sayın Yalvali . Ne güzel vallahi paslanma derdi yok takır tukur sesi yok Smile

Alıntı

Sn.Yalvalı

Ağırlık farkı ne kadar bilginiz var mı?

Alıntı

Hayırlı olsun sn.yalvali güle güle kullanın, müsaitseniz görüşelim.

Alıntı

USP 45 kullanıcısı iken bende vardı bundan bir çift... Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Alıntı

Sayın undercover usp tam boy 9mm ve .40 dışında polimer şarjör yok. Usp 45 metal şarjör kullanır. Aftermarket varsa da ben bilmiyorum.

Alıntı

(14-05-2013, 12:51 PM)yalvali demiş ki: Sayın undercover usp tam boy 9mm ve .40 dışında polimer şarjör yok. Usp 45 metal şarjör kullanır. Aftermarket varsa da ben bilmiyorum.

4 yıl önce Çin'e giden bir arkadaşım'a getirtmiştim USP45 polimer şarjörlerinden. Silahımı satınca silahla beraber verdim. Dediğiniz gibi orjinal H&K değil, aftermarketti.

Saygılar.

Alıntı

Çok merak ettim şimdi. Önde şarjör tutucuya denk gelen çentik metal miydi polimer miydi? Bir de Amerika ve Avrupa'dan şarjör almak baya masraflı oluyor. Çin'de nereden ve nasıl şarjör alındığını anlatır mısınız? Forum için benzersiz bir bilgi olacaktır..

Alıntı

(14-05-2013, 07:49 PM)yalvali demiş ki: Çok merak ettim şimdi. Önde şarjör tutucuya denk gelen çentik metal miydi polimer miydi? Bir de Amerika ve Avrupa'dan şarjör almak baya masraflı oluyor. Çin'de nereden ve nasıl şarjör alındığını anlatır mısınız? Forum için benzersiz bir bilgi olacaktır..

Çentik polimer içine konumlanmış metaldendi, keşke silah halen halen elimde olsaydı da resimleri buraya koyabilseydim. Sad Çin'den parfüm ithalati yapan ve benim gibi silah delisi olan arkadaşım sağolsun getirmişti çantasında. Hatta bu arkadaşım geçen Amerika San Diegoya gittiğinde benim G-19 Gen4 için Türkiye'de heryerde deli gibi arayıpta bulamadığım beavertail ''kunduz kuyruğu'' da getirdi 4 adet. Elimde şu an ihtiyaç fazlası 3 adet G-19 beavertail var, isteyene satabilirim de Smile Diğer türlü silah parçası ithalati hakkında çok da bir bilgim yok maalesef.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi