Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ŞARJÖRÜN ÖNEMİ
Bir sarjor tabancayi rezil de eder vezir de.
Lutfen videoyu sonuna kadar izleyin.
Besleme rampasinin parlatilmasinin ve iyi bir sarjorun silahin saglikli calismasi icin ne denli onemli oldugunun ispati.
Bu arada en sondaki takilan merminin de doldurma mermi oldugu ifade ediliyor.
Uretici bizim pazarimizda silahlari kaliteli sarjorlerle sununuyor.
Saygılar
Osman

Alıntı

Sayın Ortaç, videodaki kullanıcı Türk malı olduğunu söyledi. Regent bizim Zigana mı yoksa?

Alıntı

Ben bu videoyu izlemiştim.Doğrudur sayn Kalender buradaki silah Tisaş Zigana'nın Amerikan versiyonu.Farklı marka şarjör kullanarak iyi sonuçlar alındı bu videoda.Sayın Ortaç'a teşekkrler.Bi sorum olacak yalnız, siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı abicim sizin tisaş zig'i kullanırken ?

Alıntı

Ben Hamsiliyi aldığımda kaliteli Italyan malı sarjorlerle birlikte geldi.
Su anda kullandığım sarjorler de orjinal Colt.
Sarjore bağlı hic bir besleme hatası yasamadim.
Ayrıca benim besleme rampam da parlatilmistir.
Saygilar
Osman

Alıntı

Sn. ORTAÇ'ın açmış olduğu konuya ekleme yapmak istiyorum.

Benim almış olduğum Zig M 1911'in yanında 2 adet İtalyan malı 8.li şarjör vardı. Bu şarjörlerin görsel olarak bu silaha pek yakışmadığını belirtmeliyim. Güvenli bir ortamda emniyet tedbirlerini de göz önünde tutarak, dolu fişeklerle yaptığım manüple esnasında mermileri genel de tahliye ettiğini, fakat arada bir ya da iki kez kovan fırlatma penceresine sıkıştırdığını gözlemledim. Bu yüzden ve görsellik açısından 7.li şarjör arayışına girdim ve Ankara Tisaş Satış Departmanı ile görüştüm. Ellerinde bu şarjörlerden
bulunduğunu belirttiler ve ben de 2 adet sipariş verdim. Siparişim elime ulaştı ve yine güvenlik tedbirlerini alarak manüple işine girdim. Kovan firlatma penceresine sıkıştırma olayı olmadı (3 kez 7 adet mermi). Ayrıca mermilerin daha uzağa fırlatıldığını da tespit ettim. Atış denemesi henüz yapmadım. Silahın görüntüsüne de olumlu bir katkı sağladı (şarjörün rengi siyah). İtalyan malı 8.li şarjörler atış esnasında sorun yaratmamışlardı, bunu da belirteyim.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi