Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith & Wesson Performance Center Tanıtımı
(08-04-2013, 12:30 AM)Musketeer demiş ki: Tebrikler Sn. ORTAC, cok basarili bir tekniginiz var.

Bu arada kullandiginiz silah su sanirim degil mi?

[Resim: SW-Performance-Center-Custom-SW1911.jpg]

Amerika fiyati $1600 + vergi.

Sanırım 945 P.C.

Saygılarımla

Alıntı

Çok güzel paylaşım. Elinize sağlık.

Alıntı

Sn. Ortaç Acele etmeyip 3. atışta tekrar nefes alıp tekrar nişan almanız işinizi ne kadar ciddiyetle yaptığınızın kanıtı gibi. Elinize ve dilinize sağlık.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. ORTAÇ emeğinize sağlık.

Videonuzda ülkemizde bulunan ithal .45'lik mermilere değinmişsiniz. ayrıca Geco mermilerin tamamen ceket giydirilmemiş olmasından dolayı kurşun buharı oluştuğundan bahsetmişsiniz.Son 2 haftadır poligon atışlarımda G-21'im de hem 2012 istihkakından Blazer,ayrıca atış sonunda poligona ait Geco kullandım. Geco ile 30 kadar mermi yaktım atışlar sonunda namlunun ve sürgünün son 2-3 cm. kadar bir kısmında yoğun beyazımsı bir leke oluştu.Normal silah temizliği ile gayet kolayca çıkardım. Blazer ile atış sonrasında böylesi bir leke dikkatimi çekmedi. Bahsettiğiniz bakır kaplama farklılığı ve Blazer'de ki clean fire özelliğinin bu lekelerin oluşmaması ile bir alakası var mıdır?Yani az dahi olsa kurşun buharı bu lekelere sebep olur mu? Fotoğraf çekemedim umarım lekelenmeyi anlatabilmişimdir.

Hali hazırda bulunan Geco mermilerinin savunma amaçlı olmadığını ürünün üstündeki sembollerden bize aktardınız;savunma amaçlı fişeklerin kutularının üzerindeki semboller haricinde özellikleri hız,çekirdek sertliği veya formu barut gibi yada başka farklılıkları nelerdir?

Yıllık istihkak zamanıma çok az kaldı ve İstanbul'da evime yakın bir bayinin elinde Blazer olduğunu öğrendim.Eğer Mke deki mermi fiyat artışını bahane edip saçma bir rakam istemez ise tercihimi Blazer'den yana kullanmayı düşünüyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler sayın Ortaç

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi