Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith & Wesson Performance Center Tanıtımı
Sevgili Forumdaşlarım,
Bu gün poligona getirilen tabancanın sahibinden 3 mermi atmak için izin istedim.
Her üç mermi de hedefin tam ortasında tek delik yapınca yüzümü kızartarak bir video çekimi ve bir üç mermi daha atma iznini koparttım.
Tesadüfen diğer üç mermi de tek delik yaptı.
Gerçekten bir peformans merkezi.
Çok keyif aldım Allah sahibine bağışlasın ve sağlıklı atışlar yapsın.
Bana bu izni verip, sizlerle paylaşmama sebep olduğu için tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Osman

Alıntı

Sn.Ortaç "Matkap niyetine kullanabilirsiniz" demek istemiş. Blush

Elinize sağlık Sn.Ortaç.

Alıntı

Sn. ORTAÇ,
Smith & Wesson Performance Performance ama asıl performance sizin ellerinizde. Yoksa benim gibi birinin eline düşse, silah istediği kadar Performance Center çıkışlı olsun yine delikler darmadağınık olurdu Smile. Size ve silahını paylaşma nezaketini gösteren silahsever beyfendiye bu güzel video için teşekkürler.
Saygılar.

Alıntı

Sn.ortaç ellerinize sağlık beğenerek izledim, sn.alpago'nun dediği gibi asıl hüner ellerinizde ,saygı ve sevgiler...

Alıntı

Askerdeyken her atis oncesi boluk komutaninin tekrar ettigi bir ozdeyis vardi ;"At, vur, ogun" . Siz de bu atislarinizla ne kadar ogunseniz az sn. Ortac. Insallah ben de bir gun o seviyelere gelirim.
Saygilar

Alıntı

Tebrik ederim.

Saygılar.

Alıntı

Çok değerli bilgiler.Sn Ortaç teşekkürler.

Alıntı

Sn.ORTAÇ
Tebrik ederim, mükemmel atışlar. At sahibine göre kişnermiş. Saygılarımla

Alıntı

Tebrikler Sn. ORTAC, cok basarili bir tekniginiz var.

Bu arada kullandiginiz silah su sanirim degil mi?

[Resim: SW-Performance-Center-Custom-SW1911.jpg]

Amerika fiyati $1600 + vergi.

Alıntı

Sayın Ortaç büyüğüm,teşekkrler bizi aydınlattınız. Bu aletler bu işi bilene harbiden çok yakışıyor onu anladım.Tekrardan teşekkrler efendim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi