Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz gülelim.
[Resim: bbR3SIU_zps0df3cbfb.jpeg]

(01-05-2013, 11:54 PM)Mezopotamya demiş ki:
(07-04-2013, 02:05 AM)boskord demiş ki: Bear yüzünden gaza gelip kışın ortasında çadır kurmuşluğum vardır. Çok içerledim bu duruma dava açmam an meselesi.

Aynen Hocam 1 şişe su 1 bıçak ile ot çöp yemişliğim var benimde

Sesli güldüm.Big Grin

Kutup Ayusunun çölde çakma lejyon tecrübesi, Smile ;

Çok severek izliyorum fakat bu başlığı görünce kalbim kırıldı diyebilirim...

Mavi Bere vs Hollandalı Zico SmileSmile

Zaten her bölümün başında olaylar kurgulanmıştır gibi bir ifade geçiyor, arada denk geldiğim ultra saçma aksiyonları da yok değil hani Big Grin maksat millet bear doğada hayatta kalma üstadı desinler Smile Serdar KILIÇ'ın programlarında yaptıkları daha bi gerçekçi sanki Smile

Bazı bölümlerde adam leşten kestiği eti yiyor, su birikintisinden pis suyu iç çamaşırıyla süzüp içiyor, fil dışkısının suyunu içiyor. Böyle bir durumda, yorgun ve güçsüz düşmüş vücudun sindirim sistemine giren bakteriler sizi ne hale getirir bir düşünün.
Saygılarımla.

Bundan 7 ay önce bir sorundan dolayı çok moralim bozuktu.Kendimi ıssız bucaksız bir ormanlık alana attım kafa dinleyim tüm herşeyden uzaklaşayım dedim.Bir baktım siren lambaları yanıyor.Jandarma geldi.Kısacası bizim ülkemizde ıssız bir yerde mahsur kalmak çok zor.Ya bir köylüye , ya bir alemciye , yada jandarmaya denk geliriz.Hatta ıssız bir adaya düşsek acun survivor çekimi için o adaya gelir yine mahsur kalmayız.Smile)

Kamera karşısında kurgula insanlara öğret mantığı doğaçlama gelişen bir durum olsada öğrensek.Zira resimdeki vatandaş saatlerce yol yürüyüp susayınca ayaktaki çorabı çıkartıp çamuru doldurup onu içmeye çalışmıştı ( özel su süzme kitleri varken ) Fil pisliğinden su bulmayı ummuş fakat yüzünü buruşturmuştu. En sonda çok lezzetli ve besleyici dediği böceği ısırdıktan sonra çıkartmıştı Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi