Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biraz gülelim.
Zıkkım olsun Smile
[Resim: sahte_zps56dd36a9.jpg]
http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/7304617.stm

Feyk olduğunu Türkiye'de geçen bçlümde belli etmişlerdi...

Amca Sabah Sinop'tan girip, koşarak akşam Anamur'dan çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam...

Arada Kackarları ve Peri bacalarını da geçmişdi Smile Smile ...

Bear yüzünden gaza gelip kışın ortasında çadır kurmuşluğum vardır. Çok içerledim bu duruma dava açmam an meselesi.

(07-04-2013, 02:05 AM)boskord demiş ki: Bear yüzünden gaza gelip kışın ortasında çadır kurmuşluğum vardır. Çok içerledim bu duruma dava açmam an meselesi.

Aynen Hocam 1 şişe su 1 bıçak ile ot çöp yemişliğim var benimde

Konuyu daha önce görmemiştim, gece gece iyi güldüm. Umarım aramızda su kaybına karşı denediği son çareyi deneyen olmamıştır.

Discovery de çifte kurtuluş diye muhteşem bir hayatta kalma programı daha var. Komedi gibi. Hormonlu kaslı, sürekli yalınayak ve şortla gezen ekzantirik Cody Lundin ve yanında eski bir komando tiyatro yapıyor. Son bölümde ısınma sorunu için Cody ısrarla komandoya gece cok sıcak olurum bana sarıl dedi Smile Adamcağız çalı çırpı toplucam, sarılmıcam sana dedi Smile Cody cephede zor şartlarda ne yapıyorsun dedi. Adam ben hiç cephede zor durumda kalmadım. Ordu sağlam lojisitk veriyor. Bizi aç ve açıkta bırakmak için yollamaz vs.. benzeri şeyler dedi. Smile Koptum gülmekten.

(02-05-2013, 12:20 PM)yalvali demiş ki: Smile Adamcağız çalı çırpı toplucam, sarılmıcam sana dedi Smile

Yani çalıya,çırpıya sürterim yine işim olmaz demiş Sn. yalvali. Smile

Aynen

Bugün ofiste önce fil dışkısından su içtiği bölüme ait video izlettim genç arkadaşlara;

Sonrasında da bu resmi gösterdim. Bit yavrusu ismiyle başlayan nidaları görmeliydiniz. Zira bayağı bir takipçsi varmış ofiste. Gençlerin hayallerini yıktım biraz ama ne yapalım. Gerçekler acıdır Smile

Saygılarımla

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi