Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nihayet :D
Hayırlı uğurlu olsun Sn Tolgaseku. Allah sadece keyif için ateşlemek nasip etsin. Çok sevindim. Güzel bir silah almışsınız. Gönlünüze sine sine kullanın inşallah.

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Hayırlı olsun, Allah sadece hobi amaçlı kullanmayı nasip etsin Sn.Tolgaseku. Yanlız RD7 ve CS Osiyi elden çıkarttınız Beretta alacam diye yine Cougar almışsınız, elden çıkarttığınızla kaldı anlaşılan Smile

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun.. Kazasız belasız taktik çalışmalar..

Alıntı

haklısınız, elden çıkartmama rağmen parayı toparlayamadım. Bende yerlinin güzelini aldım.

teşekkürler.

Alıntı

Cougar kardeşliğine hoş geldiniz.

Keyifli atışlar dilerim ki emin olun keyif alacaksınız.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Alıntı

Çok teşekkür ederim. İnanın çok sevinçliyim. Birde şu bulundurma ruhsatı kalksa ve taşımaya döndürülse inanın çok daha mutlu olacağım.

Saygılarımla

Alıntı

Sn Tolgaseku,
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın....

Raylı modeli seçmenizin nedeni görsellik midir acaba?

Alıntı

(04-04-2013, 01:49 PM)zucchero demiş ki: Sn Tolgaseku,
Hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın....

Raylı modeli seçmenizin nedeni görsellik midir acaba?

Aslında görselliğin yanında, silahı satın aldığım yerdeki Stoeger yetkilisi de aynı tabancayı taşıyordu. Hem ileride fener falan takmak yada gece antrenmanı yapma ihtimali olursa , kolaylık olur diye düşündüm. Aslında her iki tabanca arasında hiç bir fark yok. Hatta sürgülerini değiştirip kontrol bile ettim.

saygılarımla

Alıntı

Sn. Tolgaseku,

Hem forumumuzda üstadlardan hem de okuduğum yabancı forumlarda kullanıcılardan olumlu yorumlar almış, bir anlamda kendine özgü karakteristik özellikleri olan Cougar 8000'i edinmenize çok sevindim. Gazi Bey, geçtiğimiz günlerdeki ziyaretimde kendi Cougar'ını bana da göstermişti. Ben silahımın ufak tefek kozmetik sorunlarından bahsedince, kendisi yakın zamanda edindiği Cougar'ını çıkarıp ondaki çizikleri göstermişti. Ben de o çizikleri unutuyor ve silahımı o şekilde kullanıyorum.

Silahınız hayırlı uğurlu olsun. Allah sadece güzel günlerde, eğitim ve spor amaçlı kullanmayı nasip etsin.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi