Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampa baslamak ve Çadır tercihi
Son derece doğru tespit Sn Tekoğlu. Ormancı kabini aranmaktadır Big Grin

Alıntı

(23-03-2013, 08:55 PM)waffenliebe demiş ki: Valla okudukça Spil'i fethedesim geliyor. Bilgisayarımızı yanımızda götürerek (uygun birkaç enerji kaynağını ve interneti de tabii ki Smile ) kamp yapılır mı? Kampın ruhuna aykırı olmasın Smile Canım çekti resmen Big Grin
Sn. waffenliebe, Spil, ne mangal dağcıları gördü!Big Grin Kimse yadırgamaz burada sizi.

Alıntı

Syn Murata çadırdan pek anlamam ama size kamp yapabileceğiniz bi yer tavsiye etmek isterim.Çatalca-Çilingoz'da çok güzel kamp yerleri var.19 Mayısta gitmiştik seneler önce çok memnun kalmıştık.Yalnız çadır kurmakla uğraşmamştık.Direk kiraladık çadırları.Malzemeniz bol gidin uzun zaman kalıcaksanız zira bakkal,market uzaktı bayağı Smile Hava güzel olursa denize girilebilir ve göl var orada balık tutulabilir,kendin pişir kendin ye hesabı biraz Smile İyi eğlenceler şimdiden size.

Alıntı

Bende bir çadır var zaten. Şimdi yeni bir Asus siparişi verdim, 7 saat dayanıyor diyorlar. 2 tane de pil alırım. Vodafone internetim de var. Havalar azıcık düzeldi mi köpeğimi de alıp bir kaçış yapasım var valla. Çeviri işi yetmiyormuş gibi bir de reklam ve tanıtım işine girdik. Spil'in zirvesinde üretkenliğimin de zirve yapıp yapmayacağını rakı-mangal eşliğinde deneme fırsatı olmuş olur aslında Big Grin

Alıntı

Sn.waffenliebe

Çadıra alternatif isterseniz Spil'de bungalov evler ve priz mevcut.

[Resim: 9y2yqa3u.jpg]

[Resim: uba9ynyr.jpg]

Aracımın bagajında her daim bir çadır bulunmakla beraber iş yoğunluğu dolayısıyla pek hakkını veremiyorum şu sıralar. Niyeti bozarsanız haberdar edin. Belki benim keratayla katılım sağlayabilirim. Sizin kerata yanlız kalmaz.

[Resim: jygy4uga.jpg]

Alıntı

Büyük bir keyifle Sn Borz. Keratalar bir arada harika olurlar Smile Bizimki biraz "Sülalem rahat pampa" modunda Big Grin

[Resim: IMG_20130227_182848_zps9941e6a4.jpg]

Tez vakitte haberleşelim. Kamp için beklemeyelim, şehirde de sohbet edelim Wink

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Bu adresde her butceye gore cok guzel cadirlar ve kullanici yorumlari var:

Moosejaw Cadirlar

Alıntı

(23-03-2013, 11:47 PM)Borz demiş ki: [Resim: jygy4uga.jpg]

Benden yakisikli kefere Sad

Alıntı

(24-03-2013, 12:54 AM)ilksurfer demiş ki: Bu adresde her butceye gore cok guzel cadirlar ve kullanici yorumlari var:

Moosejaw Cadirlar

Enteresan bir sekilde Marmot'lar burasi ile ayni.

Alıntı

Sayın Murata, bugünde konuştuğumuz gibi ben ve tüfeğim her tür maceraya varız efendim. Saygılarımla Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi