Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampa baslamak ve Çadır tercihi
Sn. Waffenliebe, tavsiyenizi dikkate alacagim cok tesekkurler. Bayanlar icin renk daha onemli evet Smile

Sn. Kirac Ata, siz geldikten sonra insan kuru taşta da yatar. Beklerim. Bunu mutlaka yapalim.

Sn. Komando2, Husky icin aslinda ozel bir nedenim yok. Bu isten sifir anladigim icin sanki bana o marka Selpak gibi, akla ilk gelen isim oldu. Peki, bu faaliyet icin sizce kac mevsim bir sey almak lazim. 3 mevsim o zamanlarda pisirir mi ?

Alıntı

Sayın Murata , dört yada üç mevsimlik bir çadır yeterlidir sizin için. Beş mevsimlik çadırlar 2000 metre üzeri için kullanılıyor diye biliyorum. Bizim arkadaş getirmiş kullandık o gün için. Smile Yoksa dört mevsimlik bir çadır yazında kışında yeterli olacaktır. Ben yanınıza ağırlık yapmaması için önerdim sığınak yapmayı. Yürüyüş yapmayı da istediğiniz için ne kadar az ağırlık olursa o kadar rahat edersiniz.

Alıntı

Cok sag olun Sn.Komando2. Sizden zaman zaman yardim isteyecegim bu halde Smile

Alıntı

Rica ederim Sayın Murata. Çadır konusunda emininki Sayın Kararsız daha detaylı ve doğru bilgiler verecektir.

Alıntı

Sn Murata, kampın k'sından anlamam ama o hissi iyi bilirim. 6-7 sene önce ben de planlamıştım benzerini ve ben de insan sesi duymadan geçirebileceğim 1- 2 günün hayalindeydim. Ben gerçekleştirememiştim, inşallah siz hedefe ulaşırsınız.

Bu arada Nissan Smile.

Saygılar.

Alıntı

Ben su an cocuklarla kampdayim. Insallah herkeze kismet olur.

Alıntı

Valla okudukça Spil'i fethedesim geliyor. Bilgisayarımızı yanımızda götürerek (uygun birkaç enerji kaynağını ve interneti de tabii ki Smile ) kamp yapılır mı? Kampın ruhuna aykırı olmasın Smile Canım çekti resmen Big Grin

Alıntı

Cadir yoksa bizim gibi ormanci kabininden de baslayabilirsiniz.

[Resim: ce7e59354738b543f3d86e251ab3ac5c_zpsf2f2eb4e.jpg]

Alıntı

Sn. Ilksurfer, silahtan sonra kamp isinden de bizi sogutacaksiniz o belli oldu Smile

Iyi eglenceler, cok cok selamlar ev ahalisine.

Alıntı

Sn.ilksurfer
Amin, nazar değmesin maşallah diyelim, hepimizin ihtiyacı var şu sıra onun için. Uygun enerji kaynağınız olmasına sevindim. Sn.waffenliebe'ye örnek teşkil ettiniz. Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi