Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kampa baslamak ve Çadır tercihi
(20-11-2018, 01:39 AM)Murata demiş ki: ....... Arif'in Manchester'e attığı golü ararken bu foruma denk gelmiş adamım.....

Arama motoruna ne yazmıştınız acaba? (hoşgörünüze sığınarak) Smile

"Arif'in mermi gibi şutu"
"Arif'in hedefi 12'den vuran golü"
ya da o coşkuyla...
"Arif'in bazukası..." Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Murata, ugurucar57
Golü, şansa bala attığını düşündüm açıkçası ve bunu da rakibin savunma hatasına bağladım. Bu düşüncemi aklımda teyit etmek için de ''savunma hatası'' yazdım Google'e. O zamanlar henüz Google; geniş eşleşme, sıralı eşleşme ve tam eşleşme gibi ayırımlar yapamıyordu aramalarda ve ''Samsun Yurt Savunma'' aramasını tetikledi sanırım. Ve hayat tesadüflerden ibarettir derler ya hani, ben de Yurt Savunma'nın sitesini tıklamak yerine, bizim forumu tıkladım. Sonrası malum.

Çoluk çocuk yoktu o zamanlar ve benim de kahve, kumar gibi kötü alışkanlıklarım olmadığı için, bu tür aramalar yaparak hem bilgileniyor hem de zamanımı bu tür şeylere ayırarak, nefsimi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyordum.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Yasin06, red, ugurucar57, tirendaz, lenduha, madenci08
Sayın Murata , söylediklerinize katılmakla birlikte N87 Ncom. kullanıcısı olarak Nolan çok da fena bir kask değildir.  Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Murata
Sn. Dost, evet kesinlikle kötü bir kask değil. Fazlasıyla iş de görüyor, haklısınız.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Dost

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi