Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bıçaklarımız çok keskin genelde dikkat!
Geçmiş olsun efendim, sanırım gece gece iğneyi kendine çuvaldızı başkasına söylemini uyguladınız Smile Bence de bir gösterin, müdahale edilmesi gerekiyorsa gecikmiş kesi olmasın en azından...

Alıntı

Gemiş olsun, yakın zamanda bende alperka arkadaşımız beni ziyaret ettiğinde onun bıçağını incelemiş ve bıçağın yabancısı olduğumdan, yaylı ani kapanma hareketini hesab edemeyerek sağ el işaret ve orta parmağın ikisini birden bıçağın testere ağızlı olan bölümüne kaptırmıştım, bıçağı geri açıp parmaklarımı kurtarmaya çalışırken bile oynattığımdan yara derinlemişti, yaklaşık 2 hafta sürdü kapanması. Gerçekten dikkat ve geçmiş olsun...

Alıntı

Allah korumuş. Geçmiş olsun. Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn nurikilligil.

Saygılar...

Alıntı

Sağolun üstatlarım; utanarak söylüyorum herhangi bir prof. sağlık yardımı almadım.Yaradan bereden, kandan korkmuyorum ama başkasının dikiş atması fikri fobi derecesinde bende.Beklediğimden hızlı iyileşiyor yara, en azından çabuk yapıştı.Gece yatarken ince şerit bezle düğüm atıyorum açılmasın diye.

Ben de en az 10 kez kesmişimdir kendimi en vahimi de değil üstelik de, garibime giden hareketin gücüne göre kesinin fazla olması oldu.Resmen ustura kazası gibi olduSmile)

Alıntı

Büyük geçmiş olsun Sn.Orhancengizk.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.Nurikilligil.

Alıntı

Sn.nurikilligil,
Geçmiş olsun.Acil şifalar dilerim.

Alıntı

Teşekkürler sn. forumdaşlar.Dikiş olmamasına rağmen epey hızlı iyileşti yara.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi