Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çalıntı silahlar
Merhaba olay birkaç yıl önce gerçekleşti ama başlığı görünce yazmak istedim. Smith Wesson marka 5906 model seri numarası VAF3990 olan tabancam Bursa'da ikamet ettiğim evden çalınmıştır. Bilen yada denk gelen olursa bildirmenizi rica ediyorum.

bariskorkmaz@hotmail.com
0532-7045633

Alıntı

Sayın forum üyeleri,

Bu başlığı görünce içime bir burukluk çöktü ve daha yeni atlattığım sıkıntı yeniden gelip içime oturuverdi. Smile

Benim de Beretta FS 92 ( Siyah - P18228Z seri nolu ) silahım şu an kem ellerde, boynu bükük dolaşmakta. Ve ben ümitle beklemekteyim. Allah hepimizin boynu büküklerini yuvaya döndürsün inşaAllah.

Saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar merhaba.. Bende başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.. Faydası olması dileğiyle..

Ben iş yerimden bir haftalık izin ayarladım ve 10 Mart cuma günü yola çıktım.. Hedef Kastamonu Cide.. Bolu tünelinin orada Dorukhan canlı balık ve ızgara türü yemek yapan güzel bir mekan var. Yol üstü dinlenmek için iyi bir yer. Arabamda annem babam ve ben şöför olarak bulunuyorum. Bağajda yer olmadığı için yeni aldığım Beretta A400 Slug tüfeğimi Berettanın orjinal yeşil kılıfı ile arka kotukta annemin yanına sağ kapı tarafında dik olarak koydum. Mekanın önünde geniş bir otopark var ve hafta içi olması itibariyle boş bir park. Ben ilk araba olarak park ettim ve yemek çay derken yarım saat gibi kalktık ve ilginç manzarayla karşılaştım.

Arabayı içeriden göremiyordum ve gündüz vakti diye çok önemsemedim. (Normalde biraz yana park yapılsa içeriden de görünür) Koskoca otoparkta benim arabamın yanına beyaz bir araç park etmiş ve neredeyse sıfır yanaşmış. Şöförü kapısını zor açıp inmiş ve benim sağ tarafta tüfeği kesiyor. Niyeti camı kırıp tüfeği uzanıp kendi açık camından içeri sokmak.. Niyet besbelli ve bizi görünce iki araba arasında sıkıştı kaldı. Tüfeğe doğru bakıp "Arabanın sahibi avcı galiba" dedi.. Bende "biraz" dedim. olaydan şüphelendim çünkü manzara besbelli neredeyse tüfek gidiyordu. Ardından beyaz arabada 18 yaşlarında bir geç vardı. Bindi arabaya yemek yemeden gittiler.

Otoyollarda bu tür hırsızlık çanta çalma haberi çok sık duyardım ama bana birşey olmaz psikozu ile neredeyse tüfek ve 2 gün önce aldığım Buck Csar Çakı gidiyordu..
Lütfen Benim bu tecrübemi dikkate alın piyasada "insanı günaha sokacak" çok adam var. Saygılar..

Alıntı

2013 senesi 686 4" tabancam çalındı, hiç bir haber yok. Merak ettiğim; bu sayfada paylaşım yapan üyelerden, silahı bulunan oldu mu?

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi