Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çalıntı silahlar
(04-02-2013, 12:09 AM)Avcı41 demiş ki: Bru 4816 seri numaralı Smith Wesson marka 4" namlu boyundaki silahımız meskenden çalınmıştır. Emniyete gerekli bildirimi yapıldı gören duyan denk gelen olursa mail ile bildirebilirler.

avci41-@hotmail.com
0532 232 97 74

(07-03-2013, 04:17 PM)MasteR06 demiş ki: 06.03.2013'de 19:30 - 00:30 arasında Glock19 7584 seri nolu askeri ruhsatlı silahım 2 adet sarjör ve 06 NR 1903 plakalı 69 model vosvos'umla birlikte ANKARA/MAMAK'tan çalınmıştır.Görenlerin master.master126@gmail.com'a bildirmeleri rica olunur.

Sn.ilksurfer, bir başlık altında toplamak çok iyi fikir.Forumumuz bünyesindeki emniyet çalışanları da kurumlarında bu konuya dikkat çekerse, silahlar daha kolay bulunabilir kanaatindeyim.Silahların en kısa zamanda bulunması dileklerimle.

Saygılar.

(28-02-2014, 11:48 PM)Xlll demiş ki: Arkadaşlar bugün eve geldiğimde tatsız bir olayla karşılaştım. Eve hırsız girmiş ve benelli süper novayı ve kolsaatimi almış , Allah'tan evde başka değerli birşey olmadığı için kaybım bukadarla kaldı.
İzmir'de ikamet eden hem av bayilerinden hemde silah sever dostlardan ricam , üzerinde sıghtmark reddotu ve elkundağında siyah cırtcırt yapıştırılı , uzatma tüpü olan tüfeğe denkgelirseniz polise habervermenizi rica ederim.

(01-03-2014, 09:16 PM)Xlll demiş ki: Kalibre: 12cal
Seri No: Z640181C
namlu boyu: 50cm

[Resim: image_zpsa215f1c1.jpg]

Sn.ilksurfer, göstermiş olduğunuz hassas yaklaşım için çok teşekkürederim .

Geçmiş olsun, en kısa zamanda bulunmasını temenni ediyorum.
Geçtiğimiz yıllarda benim de havalı tüfeğim bir kaç bilgisayarla beraber arkadaşımın iş yerinden çalınmıştı. Hırsızlık şubesindeki polis memuru arkadaşlara tüfeğin faturasının fotokopisini ve resmini vermiştim. Bir kaç ay sonra alakasız bir hırsızın evinde yaptıkları aramada tüfeği bulup bana teslim ettiler. Umarım sizinkini de bir şekilde bulurlar...

Öncelikle geçmiş olsun. Bu tip kötü olaylar bir daha yaşanmasın.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25956274.asp

Bugünkü haberlerdede sadece Ankara'da gerçekleşen benzer konuları okudukça, nerede saklayacağız? Yalnız mı bırakmayacağız? Kem gözlerden nasıl koruyacağız? Hepsini üzerimizde mi taşıyacağız?
Aldı gitti hepimizi bir düşünce...

Tüfek veya tabanca kasası, silahları parçalı halde dağıtmak ve ayrı yerlerde tutmak, ev sigortası, ev güvenlik sistemi, tuzaklı kapı kilitleri gibi biraz daha zorlaştırıcı önlemlerden biri veya birkaçını birarada kullanmayı öneriyorum

Merhaba bundan 3 ay kadar önce evime giren hırsız vyk 6841 nolu sw tabancamı çaldı bilginiz olsun.

JERICHO 941 F

(08-12-2014, 03:18 AM)aspawa_35 demiş ki: Merhabalar ben emekli emniyet mensubuyum. Yaklaşık iki sene evvel Jericho 941 F modeli, komple krom, küçük parçaları daha parlak krom kaplı silahım çalındı. Sizin sitenizdeki silah alıp satan kişilere bu mesajımı iletip belki ellerine düşer, bir yerlerde görürler, bulunmasına yardımları olur diye yazmak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi