Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S&W 686 4'' vs COLT Pyhton 4''
İnternet sayfalarında beyhude zaman harcadım fakat bu iki revolveri karşılaştıran bir yazı, makale, forum bulamadım. Son bir ümitle forumda böyle bir başlık açıyorum, içini doldurup bizleri aydınlatacak birinin çıkması dileğiyle..
Saygılarımla

Alıntı

Smile
http://www.thehighroad.org/archive/index...58534.html

686 vs Python diyerek arattım.
Saygılarımla

Alıntı

Açıkçası bizim forumdaki silah karşılaştırmaları birçok yabancı forum ve siteden daha detaylı ve doyurucu. Bu iki silah hakkında yazılanlar tamamen subjektif, detaya inmekten uzak "dedikodular". Kimisi 686 daha iyi demiş , kimisi Phyton, sebep ise namalum. Bir sitede Phyton'un savunma silahı olmadığını söylemiş ama nedenini belirtmemiş.
Her iki silah MKE'ye gelse hangisini alırdım hiç bilemiyorum. Herhalde bana en Clint Eastwood hissettireni Big Grin

Alıntı

Sayın kalender,
Yakında İstanbul'daki bir poligonda bir Colt Python deneme ihtimaliniz olabilir.
686 daha da bol bulunuyor Smile
Ben o dedikoduları severek okuyorum, onların arasında da "Eastwood" gibi hissetmenin önemli olduğunu yazanlar var Big Grin
Umarım istediğiniz bir revolvere sahip olursunuz.
Saygılarımla
Not: Şu karşılaştırmaya bir de Manurhin mi katsanız acaba, iyice aklınız karışsın? Wink

Alıntı

(28-02-2013, 07:27 PM)kalender demiş ki: ...
Her iki silah MKE'ye gelse hangisini alırdım hiç bilemiyorum. Herhalde bana en Clint Eastwood hissettireni Big Grin

Aslinda cevabi kolay cunku Python uretimi 2005 yilinda durdu ve MKE'ye gelme ihtimali sifir. Dolayisiyla tek seceneginiz var.Smile

Alıntı

Benim sınırlı bilgimle söyleyebileceğim:
686, Smith&Wesson tarafından üretilen oldukça kaliteli toplu tabancalardan biri.
Phyton ise Colt'un tüm emeğini ve işçiliğini taşıyan bir eser.
Saygılar.

Alıntı

Vaka basit,
Revolver deyince 357 Magnum
357 Magnum deyince bu ikisi " s&w686 ve Pyhton".
Saygılar.

Alıntı

(28-02-2013, 10:32 PM)macmon demiş ki: 357 Magnum deyince bu ikisi " s&w686 ve Pyhton".

Konuyu açan arkadaş da aynı fikirde...

Ama asıl sorun ve soru '' Hangisi?...''...

Alıntı

(01-03-2013, 02:10 AM)lupus demiş ki:
(28-02-2013, 10:32 PM)macmon demiş ki: 357 Magnum deyince bu ikisi " s&w686 ve Pyhton".

Konuyu açan arkadaş da aynı fikirde...

Ama asıl sorun ve soru '' Hangisi?...''...

Bu iki silahı kıyaslamak BMW ile Mercedes'i kıyaslamaya benziyor ancak nedense rovelver denince herkezin aklına ilk S&W geliyor bende dahil. İkisinden biri olsun da hiç fark etmez Smile

Saygılar.

Alıntı

Sayın Baris bir yazısında taşınıp kullanılacaksa S&w 686, koleksiyonluk isteniyorsa Colt Pyton tercih edilebilir yazmıştı. Alacak kişi bana göre buna göre karar vermeli.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi