Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdan Çizgiler
Efendim çok affedersiniz, aklıma WC de iken bir latife geliverdi, apar topar karalayıp koydum buraya.
Saygılarımla.

[Resim: sb_zpseb1bb6be.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Af buyurun,millet olarak aklımız ya kaçarken ya sı.....n çalışır Smile Temizlikte eldiven şart diyorum.

Alıntı

Sn.cnrabt;
WC ye tabanca, telefon ve cüzdan düşürme olayı maalesef karşılaşabileceğimiz durumlar.

Alıntı

Sabah sabah gülümsettiniz bizi, ellerinize sağlık.

Alıntı

Bir hayli zaman geçti foruma girmeyeli, gayet iyi yerinde düşünülmüş çizgiler olmuş. Epey güldüm elinize sağlık, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.

Alıntı

Benim Cin Ali çizecek kadar becerim yok ama google sağ olsun.Blush

[Resim: atavratsilah_zps4bc04b82.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ckenarli
Efendim, bundan bir kaç ay önce Sn.Lupus üstad ile tanışmak ve bir çayını içmek niyetiyle Ankara'ya gitmiştim. Sabah Güven Partk'tan minibüse binip yola koyuldum, heyecanım biraz yatışır ümidiyle, Hoşdere Caddesin'de inmem gereken duraktan bir durak önce inip yürümeye başladım. İnsan hiç görmediği bir zatı ister istemez kafasında canlandırıyor, Dervişin fikri neyse, zikri de odur derler ya işte o misal; bir lahza kafamda abuk sabuk bir tanışma sahnesi beliriverdi, kendi kendime gülümsedim. Sn.Lupus un affına sığınarak çizimlerini tamamlayıp sizlerin beğenisine sunuyorum.
En derin saygı ve muhabbetlerimle.

[Resim: lps%205_zpsaiya7fq3.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ckenarli
Ve çizimler; acemi ellerden çıksada, ilgi duyan ve çizmek isteyenlere belki yol gösterir.
Saygılarımla.

[Resim: lps%201_zpsx9a0bjgd.jpg]

[Resim: lps%202_zps4zhqqmc4.jpg]

[Resim: lps%203_zpsnx6halll.jpg]

[Resim: lps%204_zpst8phqyso.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ckenarli
Ilahi sn. blueokkes Smile. Sayin lupus, sanirim bana bahsini ettiginiz "10 numara" bu herhalde Big Grin.

Alıntı

Düğüncü.

[Resim: P_20160523_140746_1_p_1_zps2yb6u6st.jpg]

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
lupus, ckenarli

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi