Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdan Çizgiler
Sn.Blueokkes,

Elinize, emeğinize sağlık, gerçekten güzel bir çalışma olmuş. Silah sektörüne yönelik envai çeşit espri forum sayfalarında bulunduğundan konu sıkıntısı da çekmezsiniz.

Saygılarımla.

Alıntı

İyi kötü yüzlerce karikatür dergisi okudum, bence eliniz oldukça yetenekli, yenilerini zevkle bekliyorum, saygılar.

Alıntı

Sn forumdaşlar, bu da benim Sn. blueokkes' inkinin yanına bile yaklaşamasa da amatörce çizdiğim karikatürüm, umarım beğenirsiniz;

[Resim: as-Kopya_zps0b8ec2c0.jpeg]

Alıntı

Sn.Arkadaşlar;
Hepinize merhaba, öncelikle kısa bir bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.
Mammut Vakfı; M.Ö kurulan bu vakıf avlanmayı engellemek ve vejeteryan beslemneyi yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuş, buzul çağının başlamasıyla ortadan kaybolmuştur. Kesin bir kanıt bulunmamakla birlikte, küresel ısınmanın başlamasıyla eriyen buzullar arasından çıkarak, dünyanın değişik bölgelerine dağıldıkları ve anlamsız eylemlerine devam ettikleri yönünde rivayetler mevcuttur.
Saygılarımla.
[Resim: SDC11347_zpsf170ec10.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Sn. Arkadaşlar;
Uzun zamandır çok yoğun çalışıyorum, bu sebeple kalemi elimize alamadık. Nice zamandır aklımdan geçen bir espiri vardı, bu gece oturup kağıda döktüm umarım beğenirsiniz.
Huzurlarınızda Muhittin abi ve Şükran yengenin maceraları. (İsim benzerliği olan arkadaşların affına sığınırım)
[Resim: SDC11382_zpsa97199d5.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
[Resim: 9A6F05CD-63E4-4C09-9E1E-5C11C25F9F60-870...48A18B.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Öncelikle hepinize merhaba demek istiyorum, elde olmayan sebeplerden ötürü uzun süre forumdan ayrı kaldım. Çizdiğim karikatürün silahlarla alakası yok fakat, alkollü sürücülerin aldığı canlar silahların aldıklarından daha fazla. Alkollü içecekler hoşunuza gidiyordur içersiniz kimse karışamaz, ama alkollü direksiyon başına geçiyorsanız ağzınızla içmeyi bilmiyorsunuz demektir. Dolayısıyla ağzıyla içmeyi bilmeyene ağızdan alkol muayenesi yapmak beyhude olur, hak edene hak ettiği gibi muamele edeceksin düşüncesiyle ve hepinizin affına sığınarak karaladım bu çizgileri. Emin olun gerçekte uygulanabilseydi alkollü araç kullanma oranı hızla düşerdi.
Saygılarımla
[Resim: alkolkontrol_zpsd1c668cc.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Güzel karikatür. Big Grin
[Resim: 26356_10200110570460772_1252120089_n_zpsb5a106b1.jpg]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Sn.Forum Üyeleri;
Elde olmayan sebepler yüzünden, uzun zaman bu konuyu ihmal ettim farkındayım, beğeneceğinizi ümit ederek kendimce birşeyler çizdim, fakat takdir sizlerin. Hayatımda hiç silah fuarına gitmedim, nasıl bir ortamdır bilmem, sadece hayal gücümü kullanarak resmettim, kusurumuz var ise hepinizden özür dilerim, saygı kaideleri içerisinde her türlü eleştiriyi yapabilirsiniz.

[Resim: img048_zps768b04f7.jpg]
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Tekrar hoşgeldiniz,
Bu ortamda hepimizin biraz gülmeye ihtiyacı vardı.
Allah razı olsun.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi