Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MEND Savunma ile Glock fabrika ziyaretimiz.
Bence sayın Lupus'un mesleğinin ne olduğunu sormaktansa,
Koca, Glock firmasına yapılan bu ziyaret sonrasında, soracağımız güzel bir soru,
bizler için çok aydınlatıcı ceveplara dönecek olması ve bu Glock denilen alet hakkındaki, bilgilerimizi artırıp,
kendimizce kıyaslama yapabilmemize yardımcı olacaktır.

Burada sorulacak soruları sormayıp,
yarın foruma girip,
''Mke'ye gidiyorum, sizce hangi Glock'u almalıyım.'' Yada ''Hangi Glock'' tarzında konubaşlıkları ile karşılaşmak demektir.

Bence, üstadımızın mesleğinden ziyade,bilgi, engingörüş, tecrübe ve deneyimlerinden, neler alabilirizin peşinde olmalıyız.

Saygılarımla.

Alıntı

(27-02-2013, 09:24 AM)karadenizarif demiş ki: Yine o mavi klasörlü adam Smile
Saygılar

Alıntı

Bu gezide emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler.. Ruyalarima giren olayi gerceklestirmissiniz.. Sn ustad iyi ki varsiniz. Saygilar...

Alıntı

Böyle güzel bir organizasyon için Mend Savunma'ya teşekkür ediyorum. Sn.Üstadımız, mesajlarında Glock firmasının zihniyetini, disiplinini, kalitesini bizlere çok güzel ifade etti. Darısı yerli üreticilerimizin başına. İnşallah yakın zamanda yabancılar ülkemiz silah fabrikalarına geziler düzenlerler.

Saygılarımla.

Alıntı

(01-03-2013, 05:08 AM)karadenizarif demiş ki:
(27-02-2013, 09:24 AM)karadenizarif demiş ki: Yine o mavi klasörlü adam Smile
Saygılar

Hep orada aynı adam. Sn. Evrenay sosyal medyada fenomen olmaya aday. Smile

Alıntı

Glock gibi dünya çapında ki bir firma kapılarını Türk silah severlere açıyor . Bizim firmalarımız malum biri hariç ... Gelin gezin görün demeyi birak bir tane vida alamıyoruz adamlardan..

Alıntı

Sayın karadenizarif ve sayın ecorotti,

karıştırmayın efendim öyle sosyal mosyal! Benim alerjim var öyle şeylere.

Doksanlı yılların başında meslekdaşım bir ağabey, öğretim görevlisi olarak KKTC'ye gitmişti. Orada sahilde yürürken sıkışmış, gördüğü derme çatma, ahşaptan mamül tuvalete girip kapıyı kapattığı zaman karşısında "Tosun burada da hizmetinizde" yazısını görüp dumur denizine yelken açmış.

O hesap, biz de naçizane her yerde ve her şart aldında hizmet vermek için gayret sarfediyoruz.

Adam değişebilir ancak mavi dosya değişmez! Big Grin Big Grin

Not: Bilmeyenler için yazayım; "Bunu yazan tosun okuyana k..un" tekerlemesi, bir zamanlar Türk tuvalet edebiyatının en sık kullanılan, en naçiz parçalarından birisiydi.

Alıntı

Sn. mrt1,

Konu dışına çıkmayı istememekle birlikte, küçük bir not iletmek istiyorum. Yerli firmalarımızdan Stoeger da bu imkanları sunuyor. Fabrikadan Tuğçe Hanım, çeşitli zamanlarda beni fabrikayı gezmek ve personelle tanışmak için İstanbul'a davet etmişti. Yanlış hatırlamıyorsam, daha önce forumdan fabrikayı bireysel olarak gezen üyelerimiz de olmuştu. Ben de inşallah ilk fırsatta, o davete icabet edeceğim.

Bu konu ile ilgili ise çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Sadece forumdan değil, tüm Türkiye'den hatta tüm dünyadan silahseverlerin/glockseverlerin imreneceği bir gezi olmuş. Sn. evrenay konuyu açtığında, aklıma sn. lupus üstadın ve sn. harun'un da gitmiş olabileceği gelmişti. Kısmen doğru tahmin etmişim Smile. Darısı başımıza.

Saygılarımla.

Alıntı

(01-03-2013, 12:20 PM)vgun demiş ki: Sn. mrt1,

Konu dışına çıkmayı istememekle birlikte, küçük bir not iletmek istiyorum. Yerli firmalarımızdan Stoeger da bu imkanları sunuyor. Fabrikadan Tuğçe Hanım, çeşitli zamanlarda beni fabrikayı gezmek ve personelle tanışmak için İstanbul'a davet etmişti. Yanlış hatırlamıyorsam, daha önce forumdan fabrikayı bireysel olarak gezen üyelerimiz de olmuştu. Ben de inşallah ilk fırsatta, o davete icabet edeceğim.

Bu konu ile ilgili ise çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Sadece forumdan değil, tüm Türkiye'den hatta tüm dünyadan silahseverlerin/glockseverlerin imreneceği bir gezi olmuş. Sn. evrenay konuyu açtığında, aklıma sn. lupus üstadın ve sn. harun'un da gitmiş olabileceği gelmişti. Kısmen doğru tahmin etmişim Smile. Darısı başımıza.

Saygılarımla.

Efendim zaten Stoeger pek yerli den saymıyorlar , Glock un reklama ihtiyacımı var dünya biliyor , ama Maşşallah Mend Savunma ve HS temsilcileri Yerli firmaların Temsilcilerine ders verir gibi çalışıyorlar, bizim yerli Temsilciler ise müşteri memnuniyetsizliği yarışındalar , bu geziye katılan arkaşların emeğine sağlık , ellerine sağlık . Mend Savunma yetkililerinde Teşekkürler. Oraları da görmüş gibi olduk , zaten içlerinde bir profesyonel var , hiçbir ayrıntıyı kaçırmayan .

Saygılar..

Alıntı

Kısmen değil Sn.vgun...Smile

Yoksa kokpite dalıp '' Abi bu kaç yapıyor?...'', '' Çok yakıyor mu?..'' , '' Tüp var mı?...'' gibi soruları soramazdık...Smile

[Resim: dscn7400.jpg]

[Resim: dscn7401j.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi