Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik55 TP-9 Sahra 10 metre Düşme Testi
Exclamation 
Değerli Üyeler;
Dün TP-9 ile bir test daha gerçekleştirdim. 10 metre yükseklikteki kuleden toprak zemine bıraktım. Güzelce kameraya almış ve fotoğraflar çekmiş olmama rağmen sd kartın azizliğine uğradığım için hiç birini maalesef sizlerle paylaşamıyorum. Kusura bakmayın. Testi tekrarlayıp görüntüleri ekleyeceğim.

Tabanca tam namlunun ve arpacığın üstüne düştü. Arpacık yerinden çıktı ve maalesef kendisini bir daha bulamadım. Daha önce yaptığım buz testinde çatlayan yerde herhangi bir büyüme olmadı. İçine boş kovan koyarak kapsül ve tabla kısmını aliminyum folyo ile sardım. Çıkardığımda herhangi bir iğne düşmesi ya da deformasyon gözlemlemedim. Tabancada gözle görülür herhengi bir bozulma bulamadım. En kısa sürede 2 veya 3 metreden beton zemine düşme testini de yapacağım.

[Resim: _DSC0890_zpsf5bed5aa.jpg]

[Resim: _DSC0892_zps3216cdec.jpg]

[Resim: _DSC0893_zps410cce7e.jpg]

Alıntı

Valla silaha da, size de bravo Sn.Temrendar. Tp9 şaşırtmaya devam ediyor. İnşallah kısa sürede tetigine de el atarlar.

Emeginiz için teşekkürler.

Alıntı

Sayın Temrendar, yakında TP-9 yavrular gibime geliyor.Big Grin

Alıntı

Elinize sağlık sayın Temrendar Smile

Alıntı

Sn. temrendar

Sizi tekrar tebrik ediyorum, form ve silah severlere çok büyük katkılarda bulunmakla beraber firmanında ücretsiz reklamını yapmış bulunuyosunuz. Bence yabancılarda olduğu gibi size sponsor olmaları gerekiyor Smile .

Birde bu tabanca ahirette size hakkını helal edermi merak ediyorum sürekli işkence ediyorsunuz. Big Grin Big Grin

Saygılar.

Alıntı

Sn.Temrendar,

Ülkemiz silahseverleri arasında ilklere imza atmaya devam ediyorsunuz. Açtığınız yoldan gidecek diğer silahseverlerle yerli silah üreticilerimizin kaliteye daha fazla odaklanacaklarını düşünüyorum. En azından düşünmek istiyorum.

Saygılarımla.

Alıntı

Şaşırtmaya devam ediyorsunuz

Alıntı

Sn By Düzce;
Zaten arpacık işkenceye dayanamayarak kaçtı, kendini kurtardı Big Grin Mubalasız yarım saat aradım ama nafile. Dayanamadı garibim Big Grin Daha bunlar iyi günleri TP-9'un.

Sn Mirgun;
Daha çok şaşırtacam sizleri ama yaza düğün hazırlıkları yapıyorum. O yüzden silahlar 2. plana kaldı. Boş olduğum aralar testlere devam edeceğim.

Sn Centori;
Ne güzel işte, yavrularını büyütür kaptırırım, yolumu bulurum. Düğüne para lazım malum Wink

Alıntı

Kendinizi silah severleri bilgilendirmeye adamissiniz tebrik ederim cok dusunceli ve biokadarda degerli bir davranis.

Alıntı

Sn. Temrendar yine işkence testini döktürmüşsünüz. Şu TP-9'a acımaya başladım. Ağzı burnu yamulmuş.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi