Mini Yivsiz Buluşması...
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mini Yivsiz Buluşması...
Sn. Angara Team Mensupları,

Ortak akıl yürütünce fiiliyata döktüğümüz eylemlerde benzer oluyor. Aynı kaynaktan beslenmenin neticesi bu sanırım, bozkır erinin keyfettiği şey belli... Smile

Sn. yakuzz, Sn. darre, Sn. ozkanx7, Sn. kararsız ve Sn. ecorotti dilerim beraberde nasip olur.

Sn. ecorotti, tüfekler solda sağa Vursan 92 A 12 ga, Huğlu Süperpoze 20 ga ve Maverick Mod 88 12 ga olarak sıralanabilir.

Sn. Bora61, siz gelmeye niyet edin. Gayrısı Allah' ın izniyle kolay, sağolun efendim...

Sn. passatcan, beni kültürsüz bulmanızı neye yormalı bilemiyorum ama hasetlikten sizi sünnetleyeceğimi peşinen beyan ederim. Big Grin

Sn. spir, Arnavutköy ayağımızın dibi, ne zaman dilerseniz. Bir benzerini yaparız.

Sn. karadenizarif, inanılmaz bir akşamdı. Dönüş yolunda bizim bahtsız avcı iyice açıldı. Bacanağımın gözlerinden yaşlar iniyor, bende nefes alamıyordum. Hala çene kemiklerim ağrıyor. Smile İstanbul ayağı için Ağabey' imle sizi bekliyorum.

Sn. wildeagle, duanıza yürek dolusu bir amin diyorum. Keşke forumcak buluşabilsek.

Saygılar...

Alıntı

Sn.Kıraç Ata; o gece bir ara benimde çenem epey ağırmıştı Smile
Bahtsız avcıyı Eskişehirde ağırlayacağız inşallah kötü şansından kurtulacak Smile
Tekrar görüşmek üzre.
Saygılarımla

Alıntı

Sn. karadenizarif,

Dün bizimkiler yine başarısız bir girişimde bulunmuşlar. 15 kilometrelik yürüyüş sonunda sucuk/çay olayına girip dönmüşler. Aristokrat bir ördek avcısı olan sevgili bacanağım, gençliğinde oynadığı CS' nin ziyadesiyle etkisinde kalmış sanırım... Big Grin

[Resim: 80CE4210-84D7-4A23-A020-C32CB2915F9A-233...edbaa6.jpg]

Alıntı

Sayın Kıraç Ata , Arnavutköyü bir ziyaret etsek diyorum efendim. Smile

Alıntı

Sn.Kirac Ata,

Durun tahmin edeyim; her ne kadar yivsiz bir etkinlik olsada sizin aklınız eminim hep tabancalarda kalmıştır. Smile Bu arada sn.karadenizarif ile buluşup tanışmanıza çok sevindim. Tekrarlarında hep beraber olmak ümidiyle.

Saygılar, selamlar.

Alıntı

Sn. fuat_61,

Esnaf, esnafı gözünden tanırmış. Smile Biz kırk kişiyiz, kırkımız da birbirimizi iyi biliriz. Tabanca ile hedef atıcılığı tüfeğe göre zorluğu ve daha fazla konsantrasyon isteyen disiplini ile zihnimi daha rahat boşaltmamı sağlıyor. Bu sebeple çok seviyorum. Angel Ancak şu taktik yivsiz işi kafama yatıyor hani... Mühimmat sıkıntısı yok. Tonla farklı atış stili ile insanın kendisini geliştirmesi için ( Türkiye şartlarında ) bulunmaz bir nimet gibi geliyor. Allah sonumuzu hayreylesin. Smile

Saygılar...

Alıntı

Sn. Kıraç Ata bir gün sizin güzel kişiliğinizle beraber bir etkinlik yapmak ta nasip olur inşallah sonunu gerçekten süper bağlanmışsınız. Barut ve kuzu kokusu kesinlikle rahatsız olmayacağım iki koku. Big Grin

Alıntı

Sn.Kirac Ata, felekten güzel bir gün çalmışsınız.Böyle güzel nice etkinliklere sağlıkla ulaşmanız dileğiyle.

Saygılar.

Alıntı

Sn. sarp kılıç,

Sağolun, Allah razı olsun. Nadirende olsa böyle kaçamaklar yapmak nasip oluyor. Sizi de muhakkak bekleriz.

Saygılarımla...

Alıntı

İnşallah Sn.Kirac Ata...Sn.karadenizarif'in Eskişehir'de olduğunu, Sn.DE.DE'nin hızlı silahlanması( Smile ) sürecinde öğrenmiştim.Bizim hanım da Eskişehir'li.Eskişehir buluşması ihtimali de sözkonusu...Bakarsınız bir tatilde beraber aynı keyfi tatmak nasip olur.Hayırlısı diyelim efendim...

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi