Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adanalı TT ciler tanışalım
Sayın forum arkadaşlarım; Adana ve çevresinde ikamet eden, tanışmak isteyen forumdaşlarımız, bir etkinlikte bizden olsun, atış yapıp yemek yiyebileceğimiz bir yer belirleyip buluşalım.Smile

Alıntı

Sayın; 800saat, atak26, bbao, caca32, cmblc, Erdinç EKİCİ, galiyev, HideSystem, kamil01, merak, revolver,ULAŞ,yavuzhan,yener,mtht1. adanadan katılan arkadaşlar, ses seda yok galiba? Forumumuzun diğer takımlarını görünce imreniyorum, biz neredeyiz sayın hemşehrilerim.

Alıntı

Sn.umtcam
Bu ay çıktıktan sonra,yapılacak olan organizasyona dahil olmaktan mutluluk duyarım.Şubat ayı iş seyahatleri nedeniyle oldukça yoğun geçiyor,mazeretimin diğer tarafı da,henüz ruhsatıma ve HS 9 Mod TR me kavuşamadım:-(((,bu ay içinde kısmet olur ise ,mutlu sona ulaşacağım.
O zaman organizasyonun yapılacağı gün benim için daha da keyifli hale gelecek.
Sevgi ve saygılarımla.

Alıntı

Sayın Kaplan01'i unutmuşsunuz, o'da Adanalı, Allah'ın adamı Smile Tunceli'de iken kendisi benim aracılığım ile foruma üye olmuştu.
Aktif bir kullanıcı olmasa bile iyi bir izleyici ve okuyucu...

Alıntı

[Resim: 20130205_151500_HDR_zps03db4d0e.jpg]

Simdilik bir fotograf ile konuya katilayim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
absobon
Sn. Umtcam, bu aralar düzenli takip yapamıyorum ama sizlerle tanışmaktan onur duyarım.

Alıntı

Sayın Adanalı forumdaşlarım, daha çok ilgi bekliyoruz lütfenSmile yapacağımız etkinliğin zamanına ve yerine hepbirlikte karar vereceğiz. Ben Adana Seyanda ikametteyim, organizasyon yeri olarak gerek sakinlik, gerekse doğal güzellik olarak Kızıldağ Yaylasını öneniririm, mesafe olarak yakın ayrıca rahat atış imkanı var. Artık mangal mı, kavurma mı, çiğ köftemi ne istiyorsak karar veririz. Yoksa kuzu mu çevirsek, hepsinde de bir hayli tecrübem var arkadaşlar merak etmeyin.Big Grin

Alıntı

Sn.umtcam
Kuzu çevirilir ise hiç hayır demem:-)))Önceki mesajımda da belirtiğim gibi Şubat ayı oldukça yoğun geçiyor,Mart ayı hem sıcaklık,hemde ruhsatımı kısmetse almış olmamla birlikte,benim için daha iyi bir takvim olacaktır.Forumu çok sık takip ediyorum,gözlemlerimden birisi de,sanırım,sizin de talebiniz,niçin Adana Team oluşturmuyoruz!Umuyorum hep birlikte Mart ayı ile birlikte bunu da da hep birlikte gerçekleştirmek için adımlarımızı atmış oluruz.
Sevgi ve saygılarımla

Alıntı

İnşaALLAH, sayın ULAŞ takımımızı bir an önce kurarız. Mart ayını beklemesek sayın ULAŞ malumunuz Adanaya kar yağmaz, şöyle bir kar keyfi yapsakShy bende kuzudan yanayım aslında; pişerken rahat rahat atış yapma şansımız var.

Alıntı

Haftanın 7 günü çalıştığım için katılamayacağımı bildirmek isterim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi