Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Silahınız ( İlk göz ağrınız ) Neydi?
Sn Speed gibi benim de ilk silahım askerde verdikleri Ak-47 idi 18 ay boyunca , şimdi ise Smith Wesson model 10-8 sadece .

Saygılar .

Alıntı

Sn.Arkadaşlar;
Sivil hayatta hiç kendime ait bir silahım olmadı, ama bir Mauser M03 hayalim var Allah ne zaman kısmet eder bilemem. İlk silahım acemi birliğinde verdikleri Kırıkkale 7.9 cal. tüfekti, yivli silahla ilk atışımı onunla yaptım. Zaten ondan sonra iflah olmadım, usta birliğinde G3 verdiler ama ''bolt action'' aşkının yerini alamadı.

Alıntı

İlk ve tek göz ağrım Zigana Sport. Eh biraz bel ağrısına neden olmuyor değil. Wink

Alıntı

Brevetteta Mod.999 (Ortaokul zamanları)
[Resim: starter.jpg_thumbnail1.jpg]
Ruger P89 (İlk tabancam. Tetiğine alışamamıştım.)
[Resim: sdc11939.jpg_thumbnail0.jpg]

Alıntı

Sn Blueokkes

Eğer av tüfeği de silah olarak sayılacaksa RS-A2 demek isterim.Fişek seçmesinin dışında hiç bir sorunla karşılaşmadım.Onu da pirinç yüksekliği 20 mm olanlarını aldıktan sonra çözdüm.

Alıntı

SIG Sauer SP 2009 olmuştu, şimdi ise SIG Sauer P226...Kısmet olursa sırada Beretta 92 FS var...

Saygılar

Alıntı

İlk silahım CZ VZÖR 7,65 dir. 1995 yılında buluştuk onunla sonra yanına 2 kardeş geldi, Sarsımaz ve Smith wesson model 10-9 .

Alıntı

İlk silahım lise yılların da , güzel bir çakı idi ,yaklaşık 20-30 çakım oldu ,Babam cebimden aldı , ben yenisini aldım ..İlk Tabancam Kaptırmaz..

Saygılar..

Alıntı

İlk göz ağrım M1 Garand' dı...

Saygılar.

Alıntı

İlk gözağrım CZ 75B. Kendilerine kavuşalı 3 gün oluyor. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi