Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afyon Karahisar Poligon ve S&W .44 Magnum...
(05-02-2013, 01:29 PM)metin06 demiş ki: Sn. mrt1 paylaşım için teşekkürler bende daha önce gitmiştim bahsettiğiniz poligona. Hayatımda gördüğüm en aydınlık ve ferah poligon olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Sahibiyle tanışamamıştım ama, çalışan arkadaşlar gerçekten hoşsohbet ve ilgili arkadaşlar. Değişik kampanyalar yapıldığından bahsetmişlerdi, Afyonkarahisar'da yaşayan üyelerimiz varsa mutlaka gidip görüşmelerini öneriyorum.

Saygılar.

Sn Metin06, Ankara' dan Antalya' ya giderken bile yol üstü, 30 dk stres molası verilebilir ..Smile

Saygılar.

Alıntı

Hey gidi benim 629. Smile Teslim ettiğim gün atış yapmışsınız efendim. Smile

Alıntı

(05-02-2013, 01:29 PM)metin06 demiş ki: Hayatımda gördüğüm en aydınlık ve ferah poligon olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Kapalı poligonlarda kolay kolay rastlanmayan bir özellik...

Saygılar.

Alıntı

Adınıza sevindim,

Afyon'da bu kadar kaliteli bir poligon olmasına şaşırdım. Ankara'da bile yok. Yapan emeğiin karşılığını misli ile alır umarım.
Silah çeşitliliği adına Konya poligonu da tavsiye edebilirim.

Saygılar

Alıntı

[Resim: 20130209_141320_zpse8287c5d.jpg]

[Resim: 20130209_141101_zps8763db07.jpg]

[Resim: 20130209_140257_zpsdf64a8d3.jpg]

Gerçekten güzel bir poligon ve çok misafirperverler. Buradan başta poligon sahibi Hakan Bey' e ve atış öğretmeni emekli astsubayıma selam olsun.
Şayet yolunuz oradan geçerse uğramadan geçmeyin derim.
Ayrıca fiyatlar da çok makul.
Son olarak, Sn Avcı41 silahı iyi kaptırmışsınız...Thumbs Up

Saygılarımla

Alıntı

Smile 
Ben malumunuz Afyonlu'yum. Daha önce arkadaşlarımla gitmişliğim sıkmışlığım var bu poligonda. Herkese tavsiye ederim. Elinize sağlık Sn. mrt1 güzel bir paylaşım olmuş. Sn. Forum Üyeleri ile de ben Afyon'da iken haberleşirsek onlara meşhur Afyon lokumu ve sucuğundan ikram edebilirim. Smile Saygılar...

Alıntı

Ankara'dan İzmir'e seyir halindeyken Afyon girişinde aklıma ilgili poligonun varlığı geldi ve telefonla iletişim kurarak açık olduklarını öğrendim.

Ziyaret edip biraz atış yaptım. Poligondan çıkalı yaklaşık yarım saat oldu. S&W görülmeye değer.

Sahibi Hakan Bey son derece ilgili ve samimi biri.

Yolu bu güzergah üzerinden geçenlere fırsatları olursa uğramalarını tavsiye ederim.

[Resim: hunyde5y.jpg]

[Resim: pydu7yty.jpg]

[Resim: 4uzy3y2a.jpg]

[Resim: neja5e9u.jpg]

[Resim: barysuru.jpg]

[Resim: uny8a9y8.jpg]

[Resim: u5ede7a7.jpg]

[Resim: bygy5epa.jpg]

[Resim: ytevaquq.jpg]

Alıntı

Arkadaşlar övgüleriniz için tşk ederiz Müşterilerimize en iyi hizmerti vermek için elimizden geleni fazlasi ile yapmaya çalışıyoruz yolunu
Afyona düşerse mutlaka bekleriz ...

Alıntı

Avcı41
Sizinle tanıştık galiba isminiz neydi ?

Alıntı

Merhaba. Ben de tanıştığımızı sanıyorum. AFOFF ve AFDOS'un ortak düzenlediği atış turnuvasından tanışıyor olabiliriz. Turnuva 4.olmuştum. Nazike. Arkadaşım da 1.olmuştu. Hakan. Siz kimdiniz?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi